• Abalone
Oficiální adaptace populární hry Abalone!Abalone je PC adaptace známé deskové hry, které se prodaly miliony kusů. Objevte nebo si znovu zahrajte Abalone! Hrajte podle klasických pravidel nebo zkuste jiné různé variace hry: Swiss daisy, Alien, Fujiyama...Pravidla jsou jednoduchá: Spojte 3 kuličky a vytlačte kameny oponenta z herní plochy. První, kdo vyhodí 6 kuliček protivníka, vyhrává. Oficiální režim hry Abalone už vás nudí? Čelte ostatním výzvám hry vytvořeným pod dohledem tvůrců původní hry; budete dostatečně dobří na to, abyste uspěli ve všech výzvách?Hrajte v multiplayeru na stejném zařízení, vyzvěte vaše přátele a poměřte s nimi vaše schopnosti. Myslete, zvažte vaše možnost a hrajte. Jste připraveni na výzvu?Hlavní vlastnosti: 60 výzev pro každou úroveň.Volný herní režim s více než 30 oficiálním variacemi.Multiplayer na jednom počítači.Editor úrovní pro vytváření dalších výzev.Až 15 bonusových úrovní, které se odemykají pravidelným hráčům každý den.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Abalone

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

ESET Smart Security 3lic.  rok

ESET Smart Security 3lic. rok

Bezpečnější internetové bankovnictví a nákupyProdukt šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specific..

3 731 Kč

Heliborne

Heliborne

Heliborne je hra od nezávislého studia JetCatGames, která podobně jako například World of Tanks přináší arkádově pojaté bitvy v autentických strojích,..

477 Kč

Stealth Inc 2 + Soundtrack

Stealth Inc 2 + Soundtrack

Stealth Inc 2 + Soundtrack obsahuje: Stealth Inc 2: A Game of Clones Stealth Inc 2: A Game of Clones - Official Soundtrack Stealth Inc 2: A Game of C..

397 Kč

LEGO STAR WARS The Force Awakens Jabbas Palace Character Pack

LEGO STAR WARS The Force Awakens Jabbas Palace Character Pack

Doupě kriminálního podsvětí přichází do hry Lego Star Wars ve formě balíčku s palácem Jabby Hutta. Tento balíček obsahuje mocného Jabbu Hutta a jeho v..

75 Kč

Poslední zobrazené

Abalone

Abalone

Oficiální adaptace populární hry Abalone!Abalone je PC adaptace známé deskové hry, které se prodaly miliony kusů. Objevte nebo si znovu zahrajte Abalo..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem