• Abalone
Oficiální adaptace populární hry Abalone!Abalone je PC adaptace známé deskové hry, které se prodaly miliony kusů. Objevte nebo si znovu zahrajte Abalone! Hrajte podle klasických pravidel nebo zkuste jiné různé variace hry: Swiss daisy, Alien, Fujiyama...Pravidla jsou jednoduchá: Spojte 3 kuličky a vytlačte kameny oponenta z herní plochy. První, kdo vyhodí 6 kuliček protivníka, vyhrává. Oficiální režim hry Abalone už vás nudí? Čelte ostatním výzvám hry vytvořeným pod dohledem tvůrců původní hry; budete dostatečně dobří na to, abyste uspěli ve všech výzvách?Hrajte v multiplayeru na stejném zařízení, vyzvěte vaše přátele a poměřte s nimi vaše schopnosti. Myslete, zvažte vaše možnost a hrajte. Jste připraveni na výzvu?Hlavní vlastnosti: 60 výzev pro každou úroveň.Volný herní režim s více než 30 oficiálním variacemi.Multiplayer na jednom počítači.Editor úrovní pro vytváření dalších výzev.Až 15 bonusových úrovní, které se odemykají pravidelným hráčům každý den.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Abalone

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online

Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online

Klasická akční mlátička Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online umožní hrát v online fantasy světě buď lokálně v arénách pro 4 hrdiny nebo také po..

608 Kč

The Travels of Marco Polo

The Travels of Marco Polo

Historická Point & Click adventura pro celou rodinu.Janov, léta páně 1298. Spisovatel Rustichello da Pisa sdílel celu s benátským námořním kapitánem, ..

190 Kč

Lost in Harmony

Lost in Harmony

Dynamická hudební hra!Ponořte se do této fantastické hudební odysey, stvořené třemi slavnými skladateli.Zažijte hudbu novým způsobem díky kombinaci ry..

190 Kč

Orcs must Die! GOTY

Orcs must Die! GOTY

Těžké časy padly na lidský svět... hordy tupých ale krvelačných orků se do něj dobývají skrz dimenzionální portály. Jediný, kdo stojí orkům v cestě, j..

213 Kč

Poslední zobrazené

Abalone

Abalone

Oficiální adaptace populární hry Abalone!Abalone je PC adaptace známé deskové hry, které se prodaly miliony kusů. Objevte nebo si znovu zahrajte Abalo..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem