• Abandon Ship
POZOR! Jedná se o hru  s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry. Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Buď Kapitánem. Přežij na okraji světa a bojuj s důsledky.Ve hře Abandon Ship přebíráš velení nad lodí a její posádkou, prozkoumáváš různorodý, procedurálně vytvořený svět, vykonáváš  úkoly a řešíš náhodné události. Často budeš útočit na jiné lodě, používat své nejlepší taktiky, aby sis podmanil a porazil nepřítele.Hra se zaměřuje na lodě z období „Věku plachet“. Odehrává se ve fantasy prostředí, grafika čerpá z uměleckého stylu inspirovaného klasickými námořními olejomalbami.Zničením lodě to nekončí.Přežít ve světě Abandon Ship není snadné. Smrt je trvalá. Ale hra nekončí, když tvoje loď je zničena. Jsi Kapitánem, a dokud žije Kapitán, stále je naděje. Když se ti podaří uniknout v záchranném člunu, sám na širokých vodách, stále máš šanci přežít a vrátit se na vrchol.Vyrvi vítězství z čelistí porážkyBoj je taktický a divoký. Každá bitva je tvrdě vybojovaná, vždy balancuješ na okraji porážky. Tvou jedinou šanci na výhru je využít všech výhod a nástrojů, které máš k dispozici.Sklidíš to, co zaseješObjevuj fantastický svět, který reaguje na tvé akce. Úkoly mohou drasticky změnit životní prostředí. Díky tvým rozhodnutím získáš spojence nebo nepřátele, kteří ti mohou později pomoci nebo naopak uškodit.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Abandon Ship

  • 386 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 386

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Jak spojit 2D fantasy žánr s africkými kořeny? Tak třeba ve formě hry Aurion: Legacy of the Kori-Odan. V té se stanete chrabrým princem Enzem, který c..

95 Kč

Men of War Assault Squad 2 Iron Fist

Men of War Assault Squad 2 Iron Fist

Iron Fist obsahuje sadu nových možností a další obsah pro singleplayer:Nahrávání vašich multiplayerových zápasů a možnost ukládat, nahrávat a sdílet j..

299 Kč

Shiny

Shiny

SHINY - roboti mohou také mít srdce!Ponechán svému osudu, po tom, jak lidstvo opustilo planetu Aurora, která je odsouzena k zániku. Robot Kramer 227 m..

299 Kč

Marvel vs Capcom Infinite Character Pass

Marvel vs Capcom Infinite Character Pass

Vyžaduje základní verzi hry Marvel vs Capcom Infinite na platformu Steam Play.Šest doplňkových postav: Sigma, Černý Panter, Lovkyně Nestvůr, Zimní Voj..

843 Kč

Poslední zobrazené

Abandon Ship

Abandon Ship

POZOR! Jedná se o hru  s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry. Tato hra ještě není dokončená ..

386 Kč Cena bez DPH: 386 Kč

Platební možnosti

Imagem