• ABZU
Vítejte pod mořskou hladinou, kde na vás čeká překrásné vizuální dobrodružství. Na každou rybku, korál, a dokonce i řasu je radost pohledět. Vychutnejte si vyladěnou grafiku a originální dobrodružství. Jen co se pokocháte vizuálním zpracováním, je na čase jít víc do hloubky, a to doslova. Právě tam totiž čekají další výzvy a nebezpečí. Celé okolí je plně interaktivní a při exploraci vás nic nebude obtěžovat, vlastně ani příběh. Hra je postavena především na unikátním obrazovém zážitku a potěší fanoušky relaxačních, ba až uměleckých titulů.Je doporučeno hrát s ovladačem!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

ABZU

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Super Killer Hornet Resurrection

Super Killer Hornet Resurrection

"Věci budou vybuchovat a umírat, vy se budete vyhýbat a počítat... Ano, počítat!"Super Killer Hornet Resurrection je intenzivní vertikální střílečka s..

158 Kč

Brink Fallout/SpecOps Combo Pack

Brink Fallout/SpecOps Combo Pack

Rozšiřte si vaše možnosti úprav postavy ještě víc díky exkluzivní dvojici balíčků Fallout/SpecOps Combo Pack. Každý balíček obsahuje unikátní oblečení..

60 Kč

Everspace

Everspace

EVERSPACE je akční hra pro jednoho hráče, odehrávající se ve vesmíru, kombinující elementy tul..

438 Kč

TT Isle of Man

TT Isle of Man

Hra obsahuje ikonické lokace, které fanoušci závodu okamžitě poznají. Ostatní se můžou kochat krásou a obtížností okruhu, který vede přes vesnice a ho..

679 Kč

Poslední zobrazené

ABZU

ABZU

Vítejte pod mořskou hladinou, kde na vás čeká překrásné vizuální dobrodružství. Na každou rybku, korál, a dokonce i řasu je radost pohledět. Vychutnej..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem