• Accel World VS Sword Art Online Deluxe Edition
Svart Alfheim a Zrychlený svět se začaly spojovat. Uprostřed nastalého chaosu Yui zmizel. Kirito musí vyzvat Sedm králů čisté barvy ze Zrychleného světa, aby získal přístup do svého místa. Tato verze hry obsahuje balíček DLC „Castaway From Another World“.NAJMI SVÉ OBLÍBENÉ POSTAVY ze široké nabídky sérií anime i románů.OVLÁDNI NEBE pomocí svých létacích schopností, rozvíjej magický i bojový um, aby ses naučil úžasné vzdušné útoky!PORAZ GRAVITACI pomocí schopnosti hyperskoku, zrychli své pohyby, než zasadíš ránu z milosti!SPOJ SE KVŮLI BOJI do skvělého on-line multiplayeru s různými režimy, kde mohou hrát až 4 hráči.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Accel World VS Sword Art Online Deluxe Edition

  • 494 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 493

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Agatha Christie The ABC Murders

Agatha Christie The ABC Murders

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého ro..

375 Kč

Injustice 2

Injustice 2

Injustice 2 představuje super nabité pokračování k oblíbené hře Injustice: Gods Among Us, které hráčům umožní si zahrát za jejich oblíbené DC hrdiny. ..

494 Kč

Ultimate General Gettysburg

Ultimate General Gettysburg

Ultimate General: Gettysburg je taktický bojový simulátor, který vám umožní vést tisíce vojáků ve slavné bitvě u Gettysburgu jako velitel armády Unie ..

132 Kč

PC Building Simulator

PC Building Simulator

PC Building Simulator již získal virální úspěch s více než 500 000 staženými pre-alfa demoverzemi a nyní se láskyplně rozvinul do plnohodnotné simulac..

494 Kč

Poslední zobrazené

Accel World VS Sword Art Online Deluxe Edition

Accel World VS Sword Art Online Deluxe Edition

Svart Alfheim a Zrychlený svět se začaly spojovat. Uprostřed nastalého chaosu Yui zmizel. Kirito musí vyzvat Sedm králů čisté barvy ze Zrychleného svě..

494 Kč Cena bez DPH: 494 Kč

Platební možnosti

Imagem