• Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition
Hra ACE COMBAT ASSAULT HORIZON, vyrobená týmem Project Aces, přináší do série větší intenzitu a posouvá boje na další úroveň, díky tomu, že letadla jsou teď doslova trhána na kousky, teče z nich olej a odpadávají z nich kusy po celé obloze. Hráč se zapojí do bojů po celém světě, bude se vyhýbat mrakodrapům a dělat z nepřátel trosky letící nadzvukovou rychlostí ať už v singleplayeru nebo multiplayeru. Nikdy před tím jste se nedostali do boje tak rychle.Hlavní vlastnosti: Exkluzivně pro PC: Vylepšená grafika (rozlišení až 1900x1200p); online hra pro až 16 hráčů a obrovský bonusový balíček (8 letadel, 2 mapy, 27 skinů, 9 vylepšení skillů).Dramatický a realistický příběh: Hráč prožije strhující válečné drama z pera autora vojenských knih Jima DeFelice odehrávající se na reálných místech po celém světě.Ocelový masakr: Neuvěřitelně detailní reakce na každý útok. Letadla jsou trhána na kousky, nepřátelská pěchota likvidována, budovy se tříští a stroje "krvácejí")Budete pilotovat úplně nová letadla: Prožijte manévrování a změny pozice ve zlomcích sekund, přesné zaměřování, střelbu z místa a jiná zpestření hry díky novým útočným helikoptérám, bočním střelcům a spoutě dalšího.Revoluční systém boje zblízka: Akrobacie ve vysokých rychlostech, úžasná střetnutí jeden na jednoho, vnitřně uspojojující útoky shora na pozemní cíle nebo vysoko ve vzduchu.Přepracovaný ACE COMBAT online režim: Vydejte se k obloze a střetněte se s nepřátelskými jednotkami v rozličných režimech jako třeba Capital Conquest (soupeřte s týmem protivníků a bojujte o nadvládu nebo ochranu známých hlavních měst po celém světě).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

  • 494 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 493

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

South Park The Fractured But Whole Season Pass

South Park The Fractured But Whole Season Pass

Season Pass:Season pass zaručuje přístup k budoucím DLC, které pro hru South Park The Fractured But Whole budou vydány, informace budou upřesněny ihne..

494 Kč

Orbital Racer

Orbital Racer

Ve vesmíru nikdo neuslyší váš drift...Orbital Racer je závodní simulátor pro jednoho hráče umístěný ve vesmíru. Spojuje svobodu pohybu z vesmírných si..

375 Kč

Freight Tycoon Inc

Freight Tycoon Inc

Freight Tycoon je ekonomický simulátor, který otestuje manažerské dovednosti hráčů. Umístí vás do role majitele dopravní společnosti a budete muset vy..

168 Kč

Necrovision Hardcore Edition

Necrovision Hardcore Edition

NecroVision Hardcore Edition obsahujeHru NecroVisionrozšíření NecroVision Lost Company NecroVisioN - hra se odehrává v roce 1916. Hlavním hrdinou je m..

168 Kč

Poslední zobrazené

Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

Hra ACE COMBAT ASSAULT HORIZON, vyrobená týmem Project Aces, přináší do série větší intenzitu a posouvá boje na další úroveň, díky tomu, že letadla js..

494 Kč Cena bez DPH: 494 Kč

Platební možnosti

Imagem