• Adam Wolfe
Jsi Adam Wolfe, badatel paranormálních jevů. Pohání tě touha přijít na kloub tajemnému zmizení tvé sestry a tak vyrážíš do temných uliček San Francisca, kde se v temných zákoutích mísí kriminální a paranormální aktivita.Řešíš jednu hádanku za druhou a snad se ti podaří vyřešit mnohem větší záhadu, která tě dovede až ke tvé sestře... nebo tě navždy pohltí temnota. Použijt svou inteligenci, detektivní instinkty, a když vše ostatní selže, také revolver. Tento psychologický thriller ti zaručí až 8 hodin hry. Tajná společenství, nadpřirozená utrpení a starodávné smlouvy, to vše na tebe čeká v celkem 4 epizodách!Staň se detektivem. Staň se Wolfem.Herní vlastnosti:53 jedinečných lokacíUžasná grafikaPoutavý příběhUnikátní způsoby řešení hádanekInteligentní hádankyČtyři tajuplné záhady

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Adam Wolfe

  • 123 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 123

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Memoria

Memoria

Dva příběhy, dvě hlavní postavy a jedno epické dobrodružství. V Memorii se hráči pohybují v různých časových obdobích a sledují dva odlišné protagonis..

130 Kč

Dark Fall Lost Souls

Dark Fall Lost Souls

Někteří říkají, že staré železniční nádraží a hotel je vlastně „strašidelný uzlový bod”, ukrytý v lesích, některými lidmi zapomenutý, pro jiné děsivý...

310 Kč

Men of War Assault Squad Skirmish Pack 2

Men of War Assault Squad Skirmish Pack 2

Balíček 5 nových misí v režimu Skrimish, jedna pro každou frakci: USA, Německo, SSSR, UK a Japonska.Cíle misí jsou odlišné od těch, které najdete v Me..

81 Kč

SimBin Mega Bundle

SimBin Mega Bundle

SimBin Mega Bundle obsahuje GT Legends GTR - FIA GT Racing Game GTR 2 FIA GT Racing Game GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07 RACE - The WTCC Gam..

734 Kč

Poslední zobrazené

Adam Wolfe

Adam Wolfe

Jsi Adam Wolfe, badatel paranormálních jevů. Pohání tě touha přijít na kloub tajemnému zmizení tvé sestry a tak vyrážíš do temných uliček San Francisc..

123 Kč Cena bez DPH: 123 Kč

Platební možnosti

Imagem