• Agatha Christie The ABC Murders
Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy Christie. Jde o 3rd person adventuru plnou záhad, ve které ztělesňujete slavného Hercula Poirota. Soukromý detektiv se zde utká se záhadným protivníkem, který si říká prostě „ABC“.Vaše šedé buňky mozkové se ještě nesetkaly s takovou výzvou!Budete muset prozkoumat místa činu v mnoha nádherných městech napříč Velkou Británií. Když přijde na vyšetřování místa činu a řešení nebezpečných puzzlů, tak nesmíte nechat kámen na kameni. Pozorujte, ptejte se a prozkoumejte všechny možnosti, abyste učinili ty nejrozumnější dedukce a porozuměli vrahovým plánům.Klíčové vlastnosti: Výslechy: hráč může získávat informace vyslýcháním svědků, kdy musí dávat pozor nejen na to, co říkají, ale také jak to říkají a jak se přitom cítí.Puzzly: pro získání důkazů bude potřeba řešit hádanky.Dedukce: na základě důkazů budete moci činit dedukce a zjistit o vrahovi více.Časová osa: Poté, co dojdete k prvním závěrům a postoupíte dále v příběhu, budete moci využít Poirotovu časovou osu. To znamená, že Hercule Poirot může vytvořit časovou osu se všemi relevantními událostmi odhalenými během vyšetřování. 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Agatha Christie The ABC Murders

  • 375 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 375

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Nioh Complete Edition

Nioh Complete Edition

The Complete Edition obsahuje celou hru, stejně jako tři expanze s dalšími příběhovými kapitolami: Dragon of the North, Defiant Honor, and Bloodshed's..

611 Kč

Still Life 2

Still Life 2

Kdo se skrývá za Panem.X? Still Life2 odkrývá dlouho očekávaný konec Still Life 1 a vysílá naši oblíbenou agentku Voctorii McPherson do nového vyšetřo..

201 Kč

Still Life

Still Life

Autoři Syberie I a Syberie II hrdě představují Still Life.Victoria McPherson je brilantní agentka FBI, která vyšetřuje brutální případ sériového vraha..

201 Kč

Shadowrun Returns Deluxe Edition

Shadowrun Returns Deluxe Edition

Píše se rok 2054. Na zem se vrátila magie a vzkřísila mocná stvoření z mýtů a legend. Technologie se spojily s masem a vědomím. Efové, trollové, orkov..

140 Kč

Poslední zobrazené

Agatha Christie The ABC Murders

Agatha Christie The ABC Murders

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého ro..

375 Kč Cena bez DPH: 375 Kč

Platební možnosti

Imagem