• Aggelos
Přeneste se v čase a objevte fascinující novou akční RPG, která jako by vypadla přímo z 16-bitové éry, ale hraje jako současné zázraky! Inspirovaná nelineárními japonskými retro hrami jako je Wonder Boy In Monster World, Aggelos vrhá hráče doprostřed zuřivého boje o přežití, jelikož bytosti z jiné dimenze ohrožují mírumilovné království Lumen.Oplývající tajemstvími a vedlejšími úkoly a současně obsahující souboje, které může závidět leckterá 2D akční hra, to je Aggelos. Perfektní kombinace retro stylu a moderního herního designu. Obrovské království k prozkoumáníCestujte lesy, po moři, skrze jeskynní komplexy a antické svatyně a objevujte magické prvky nezbytné pro záchranu světa před zničenímKlasické nelineární dobrodružstvíObjevujte rozsáhlý svět, který se vám postupně odhaluje v meitroidvaním stylu, když získáte nové schopnosti a vybavení. Smrtící střetyPorazte ohromné bossy a jejich podvratné nohsledy! Podejměte se úkolů v hlavních misích a také volitelných vedlejších questů pro obyvatele království Lumen.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Aggelos

  • 213 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 213

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Gold Rush!

Gold Rush!

Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způs..

190 Kč

Battle Academy

Battle Academy

Dostupná, podrobná a vizuálně imponující hra Battle Academy, která tě plně vtáhne, směřuje k revoluci na trhu strategických her pomocí směsi intuitivn..

401 Kč

Killing Floor Incursion

Killing Floor Incursion

Od Tripwire Interactive, tvůrců her Red Orchestra a série her Killing Floor, přichází nová hra ze série Killing Floor, tentokráte dělaná speciálně pro..

734 Kč

HuniePop

HuniePop

HuniePop je jedinečný simulátor randění. Jedná se o randící simulaci, z části narazíte na puzz..

213 Kč

Poslední zobrazené

Aggelos

Aggelos

Přeneste se v čase a objevte fascinující novou akční RPG, která jako by vypadla přímo z 16-bitové éry, ale hraje jako současné zázraky! Inspirovaná ne..

213 Kč Cena bez DPH: 213 Kč

Platební možnosti

Imagem