• AGON The Mysterious Codex (Trilogy)
Agon - The Mysterious Codex je klasickým představitelem point and click adventur. V The Mysterious Codex ztvárníte roli profesora Hunta z britského muzea. Spolu s ním zažijete exotické dobrodružství související s objevem přímo světového významu. Všechno to začne jistým tajemným dopisem, který profesora zavede postupně do 12 lokací všude možně po světě. Navštívíte tak například nejen Londýn, ale také Madagaskar, aj.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

AGON The Mysterious Codex (Trilogy)

  • 117 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

LEGO City Undercover

LEGO City Undercover

GTA v kostičkovaném lego světě se vším, co k tomu patří. LEGO City Undercover je open-world hra kde se v roli detektiva v utajení Chase McCaina vydáte..

281 Kč

Rogue Stormers

Rogue Stormers

Ve hře Rogue Stormers si můžete užít klasický herní styl běhání a střílení v moderním provedení, a se všemi vymoženostmi, které nabízejí roguelike tit..

251 Kč

Darksiders III

Darksiders III

V Darksiders III budete hrát za kouzelnici Fury, která ale nespoléhá pouze na svá kouzla, vyzbrojena bude bičem, kterým nebude váhat trestat své nepřá..

1 004 Kč

Realpolitiks

Realpolitiks

Staň se vůdcem libovolné země v současném světě v PC hře Realpolitiks - dostupné strategii v reálném čase strategie v masovém měřítku. Vyjdi z každé s..

348 Kč

Poslední zobrazené

AGON The Mysterious Codex (Trilogy)

AGON The Mysterious Codex (Trilogy)

Agon - The Mysterious Codex je klasickým představitelem point and click adventur. V The Mysterious Codex ztvárníte roli profesora Hunta z britského mu..

117 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Platební možnosti

Imagem