• Agony
Váš příběh utrápené duše začíná v hlubinách pekla, nemáte žádné vzpomínky na vaši minulost. Speciální schopnost ovládat lidi, které potkáte cestou a dokonce ovládání myslí slabších démonů vám dodává dostatečné prostředky k přežití v extrémních podmínkách. Průzkumem nepřátelského prostředí a využíváním vyčerpaných duší v pekle, hrdinové rychle zjišťují, že je jediná možnost úniku a budete k ní potřebovat setkat mystický červenou bohyni.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Agony

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Might and Magic Heroes VI Pirates of the Savage Sea

Might and Magic Heroes VI Pirates of the Savage Sea

Odhalte temné tajemství ohrožující všechny suchozemce!Rok po událostech Might and Magic Heroes VI začaly lodě záhadně mizet v podivných bouřích. Na od..

135 Kč

LEGO The Incredibles

LEGO The Incredibles

Neuvěřitelné dobrodružství plné zábavy, ve kterém ovládáte své oblíbené postavy Úžasňáků. Kombinujte unikátní schopnosti jednotlivých členů rodiny Par..

539 Kč

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour

Fraguj jako v roce 1996 – nyní můžeš nakopat ještě více zadků! Vrať se k největšímu hrdinovi akčních her v Duke Nukem 3D: Světové Turné 20. výročí. Zn..

213 Kč

Mystery Castle The Mirrors Secret

Mystery Castle The Mirrors Secret

Loupežník duší unesl Tvoji dcerku Jessicu. Okdrývej nebezpečný svět starodávného zámku a pomož  osvobodit uvězněné duše, které potkáš na své cestě. Př..

299 Kč

Poslední zobrazené

Agony

Agony

Váš příběh utrápené duše začíná v hlubinách pekla, nemáte žádné vzpomínky na vaši minulost. Speciální schopnost ovládat lidi, které potkáte cestou a d..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem