• AIM 2 Clan Wars
A.I.M. 2 je pokračování epické sci-fi akčního RPG z vlastního pohledu vytvořené společností SkyRiver Studios. Jeho podmanivý příběh a unikátní vzhled vzešel přímo tam, kde skončil první díl.Změny v řídícím systému otevřely pro obyvatele planety Polygon nové příležitosti. Mechmindi, pokročilí roboti, otevřeli nové sektory a začali je prozkoumávat. V průběhu času se Mechmindi a jejich kultura hodně proměnila, vyvinuly se nové klany a nějaké staré vymizely. Nové klany vedené Mechmindy páté generace jsou mocné a dobře organizované skupiny s dalekosáhlými plány. Bohužel tyto mocné skupiny mají spoustu různých plánů, které se vzájemně kříží, což opět vyvolává válku. Tentokrát však nejde o boj o pouhou kontrolu, tentokrát jde o boj o přežití. Klany se chtějí zbavit těch slabších, které jim stojí v cestě a na jejich cestě za ovládnutím jejich nepřátel je nemůže nic zastavit. K dosažení cílů využívají nejen vojenské praktiky, ale také ty ekonomické. Žádný klan ale zatím nedosáhl vítězství.Vy jste členem jednoho z nejstarších klanů jménem Reckoners, samostatné skupiny, která ještě čeká na zrození prvního Mechminda páté generace. To je totiž jejich jediná šance jak získat zpátky ztracenou moc a možná dokonce vyhrát válku.Tato verze byla speciálně pro Steam aktualizována tak, aby podporovala moderní PC.Originální sci-fi příběh, který vás vtáhne do světa inteligentních robotů.Příležitost vytvořit si svůj vlastní klan složený z nezávisle fungujících strojů.Taktické operace a také správa klanu.Proletíte se 36 různými vznášedly.Obří herní svět s rozličnými lokacemi, včetně podzemních jeskyní.Různé možnosti interakce s ostatními Mechmindy.Pokročilý obchodní systém.Aktualizováno pro moderní PC.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

AIM 2 Clan Wars

  • 114 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 114

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Good Life

The Good Life

Stejně jako mnoho dalších, je i Derek Hales zklamaný životem a jde to s ním od devíti k pěti. Když se dozví, že jeho strýc z něj udělal jediného dědic..

245 Kč

iTunes 15 USD

iTunes 15 USD

Chcete si stáhnout písničku, aplikaci nebo film z amerických iTunes do svého iPhonu či iPadu, ale nemáte dostatečný kredit nebo snad nemáte vůbec účet..

522 Kč

Ni no Kuni II Revenant Kingdom

Ni no Kuni II Revenant Kingdom

Prozkoumejte krásně vytvořený svět a zažijte poutavý příběh ve zcela novém RPG dobrodružství. V pokračování skvělého titulu Ni no Kuni: Wrath of the W..

909 Kč

Penarium

Penarium

Penarium je zasazeno do zlověstné cirkusové arény, kde soutěžící, podobně jako staří gladiátoři, musí z donucení bavit sadistický dav diváků.V této zb..

212 Kč

Poslední zobrazené

AIM 2 Clan Wars

AIM 2 Clan Wars

A.I.M. 2 je pokračování epické sci-fi akčního RPG z vlastního pohledu vytvořené společností SkyRiver Studios. Jeho podmanivý příběh a unikátní vzhled ..

114 Kč Cena bez DPH: 114 Kč

Platební možnosti

Imagem