• AIM Racing
A.I.M. Racing vás vítá na planetě Polygon-4, kde spolu soupeří smrtící vozítka ze vzdálené budoucnosti, svištící závratným tempem prašnou atmosférou planety. Před lety lidé společně s Arlingy používali Polygon-4 k vojenským experimentům. Později sice testovací komplex opustili, inteligentní stroje jménem AIM však stále pokračují v plnění úkolu, pro které byly naprogramovány. Zdokonalovat se. AIM z klanu Reckoner za tímto účelem postavila síť tratí sloužících k otestování těchto víceúčelových bojových strojů v akci.Pokud se nebojíte úžasné rychlosti, smrtících pastí a plazmových výbojů schopných roztrhat váš závodní kluzák na kusy, A.I.M. Racing je hra přesně pro vás. Není zde potřeba šetřit peníze na nákup lepšího kluzáku ani přemýšlet, kde získáte lepší energetický zdroj pro výkonnější dělo. Klan vám dá všechno - musíte ale zvítězit!Přes 50 kol s šampionátuPřes 30 různých kluzákůRozmanité taktiky jak zničit vaše oponentyUnikátní dynamika kluzákůZrádné pasti a užitečné bonusyRozsáhlý arzenál zbraní včetně min a raketDetailní statistiky po každém závodu ke zhodnocení vašich schopnostíOnline záznamy rekordůMultiplayer

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

AIM Racing

  • 114 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 114

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

INSOMNIA The Ark

INSOMNIA The Ark

INSOMNIA to je dieselpunkové sci-fi RPG o pomalu degradujících zbylých členech lidské společnosti, kteří se pokoušejí přežít na opuštěné vesmírné metr..

449 Kč

Marvel vs Capcom Infinite Deluxe Edition

Marvel vs Capcom Infinite Deluxe Edition

Položky obsažené v tomto balíčkuMarvel vs Capcom InfiniteMarvel vs. Capcom: Infinite - Character PassSvěty Capcom a Marvel se znovu střetávají a staví..

959 Kč

Hidden Object 6-in-1 bundle

Hidden Object 6-in-1 bundle

Obsahuje:Cruel Games: Red Riding HoodKronville: Stolen Dreams (angielska wersja językowa)Mexicana: Deadly HolidaysPanopticon: Path of ReflectionsThe L..

277 Kč

SYNTHETIK

SYNTHETIK

1985. Po mnoha letech otroctví, pracovníci AI společnosti Kaida Corporation, světového lídra v oblasti robotiky, vytvořili „legii strojů“ a rozhodli s..

375 Kč

Poslední zobrazené

AIM Racing

AIM Racing

A.I.M. Racing vás vítá na planetě Polygon-4, kde spolu soupeří smrtící vozítka ze vzdálené budoucnosti, svištící závratným tempem prašnou atmosférou p..

114 Kč Cena bez DPH: 114 Kč

Platební možnosti

Imagem