• Alan Wake Xbox
Produkt je určen pro Xbox 360 a Xbox One, kde je hra ve zpětné kompatibilitě.V tomto výpravném, napínavém akčním psychologickém thrilleru se hráči zhostí role Alana Wakea – úspěšného autora detektivních románů, který se však dlouhodobě potýká s nedostatkem inspirace. Společně se svou manželkou se proto vydává za odpočinkem do malého města, kde však jeho žena za podivných okolností zmizí.Hra „Alan Wake“, zasazená do zdánlivě idylického městečka Bright Falls v americkém státě Washington, vtáhne hráče do napínavého, filmového světa, který hráčům umožňuje prozkoumat nebývale realistická a interaktivní prostředí. „Alan Wake“ je rozdělen na řadu epizod, podobně jako detektivní televizní seriál, přičemž téměř v každé epizodě dojde k nečekanému zvratu v poutavém a napínavém příběhu, jakož i k odhalením stran Alanovy osobnosti. Hráči budou rozplétat strhující příběh jednáním s propracovanými postavami, unikátním řešením problémů a intenzivními souboji s těmi nejtemnějšími nepřáteli.Chce-li Alan Wake přežít v tomto děsivém světě, ve kterém jsou hranice mezi skutečností a fikcí silně rozmazané a nejasné, musí používat celou řadu zbraní, včetně toho nejmocnějšího spojence proti temnotě – světla.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alan Wake Xbox

  • 477 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 476

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Ni no Kuni II Revenant Kingdom Season Pass

Ni no Kuni II Revenant Kingdom Season Pass

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom ve službě Steam.Zůstaň ve světe Ni no Kuni™ ještě o něco déle ..

518 Kč

NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM Trilogy

NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM Trilogy

NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM TRILOGY spojuje 3 hry ze série STORM do jedné, dechberoucí kolekce. Tato série se zapsala do análů jako vrchol ..

522 Kč

Alien Breed Impact

Alien Breed Impact

Alien Breed Impact je výbušná vědeckofantastická arkádová střílečka, která oživuje vysoce váženou herní licenci s epickým příběhem, roji vysoce inteli..

185 Kč

Vive le Roi 2

Vive le Roi 2

Plošinovka « Vive le Roi 2 » se odehrává v době Velké francouzské revoluce.Revolucionáři se chystají popravit na gilotině Ludvíka XVI., a buržuazie bu..

125 Kč

Poslední zobrazené

Alan Wake Xbox

Alan Wake Xbox

Produkt je určen pro Xbox 360 a Xbox One, kde je hra ve zpětné kompatibilitě.V tomto výpravném, napínavém akčním psychologickém thrilleru se hráči zho..

477 Kč Cena bez DPH: 477 Kč

Platební možnosti

Imagem