• Algo Bot
Hluboko uvnitř „Evropy“, mezigalaktické kolonizační lodi, spící posádka sní o novém životě v odlehlém koutě galaxie.Jen Algo Bot, servisní droid pracující na palubě s odpadem, nemá čas na odpočinek. Když se rutinní recyklační úkol, na kterém pracoval s hašteřivým vedoucím manažerem PALem, ošklivě pokazí, dochází ke krizi v samotném srdci „Evropy“.Pokud PAL a Algo Bot rychle neobnoví funkčnost lodních systémů a palubní UI, posádka se už nikdy nevzbudí.Tvým úkolem bude zhostit se role operátora. Budeš používat vizuální programovací jazyk a díky němu bude Algo Bot přijímat příkazy. Dokážeš vyřešit všechny hádanky?CharakteristikyHořkosladký příběh se dvěma roztomilými hrdinyVíc než 40 programovacích hádanek v 5 unikátních prostředích, určených k prozkoumáníSnadné k pochopení pro začátečníky, ale zároveň dostatečně náročné pro zkušené hádankářeZkoušej a hraj si s různými způsoby programování (je to opravdu skvělá zábava)Můžeš se vrátit do již navštívených lokací a získat lepší výsledkyKrásná 3D grafikaBritský prvek: Opět spolupracujeme se scénaristou Epistory, Josephem J Clarkem, který pro Albo Bota vytvořil lehký příběh s dotekem britského humoru.Aspekty programování zahrnuté do samotné hry (opravdu se můžeš naučit něco nového)Sekvenční příkazové řádky s omezenou syntaxíPlánování programu (spoštění kódu a odstraňování chyb)Řízení proměnnýchFunkceRekurzivní funkceLadění a odstraňování chyb

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Algo Bot

  • 266 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 266

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Seven The Days Long Gone

Seven The Days Long Gone

Seven je 3D izometrické RPG inspirované hrou Thief. Ujměte se role samotářského dobrodruha a prozkoumejte nelineární, sandboxový svět. Za hrou stojí m..

121 Kč

Ironclad Tactics

Ironclad Tactics

Máte rádi karetní hry, tahové hry a případně ještě alternativní historii a jako bonus válku Se..

140 Kč

Action Henk

Action Henk

V této závodní hře musíš utíkat se svým sprinterem přes různé překážky. Vše se odehrává v dětském pokojíčků. Čím lepší čas zaběhneš, tak tím lépe. Zís..

123 Kč

Frostpunk

Frostpunk

Mysleli jsme, že parní stroje jsou jen relikt minulosti, památka na 19 století, kdy byl průmysl v plenkách. Nyní je..

539 Kč

Poslední zobrazené

Algo Bot

Algo Bot

Hluboko uvnitř „Evropy“, mezigalaktické kolonizační lodi, spící posádka sní o novém životě v odlehlém koutě galaxie.Jen Algo Bot, servisní droid pracu..

266 Kč Cena bez DPH: 266 Kč

Platební možnosti

Imagem