• Alien Breed 2 Assault
Máte na to přežít útok vetřelců? Alien Breed™ 2: Assault je druhou kapitola série Alien Breed™. Jedná se o arkádovou střílečku plnou explozí, s výpravným příběhem, kvanty vysoce inteligentních nepřátel, efektivními zbraněmi a do detailů propracovaným prostředím. Vše to pohání Unreal® Engine 3 od Epic Games. Ujměte se role hrdiny jménem Conrad. Conrad je hlavním inženýrem na vesmírné lodi, který musí bojovat o přežití s hordou vetřelců. Vaší jedinou nadějí je nahození motorů vetřelecké lodi, která by vás mohla zachránit před hrozícím zničením. Jste hluboko v útrobách neznámého plavidla a čas se krátí, tak si připravte zbraně a prostřílejte si z temnoty cestu k přežití. Nejste tu sami. Loď obývá masožravá vetřelecká horda a ještě něco jiného… něco, co teprve odhalí své záměry… něco, co čeká na svůj čas. Kromě napínavé single-playerové kampaně a nových „survivor“ módů nabízí hra také neúprosné akční módy pro dva hráče v kooperativních soubojích.Klíčové vlastnosti: Přežijte útok! Akční mix arkádové střílečky a survival hororu s prvky taktických upgradů zbraní a dalších možností úprav.NOVINKA – atrakce – Bojujte proti vetřelcům v nových vertikálních sekcích a také za pomoci kulometné věže.NOVINKA – Bojujte s vetřelci s novou, ještě mocnější výstrojí a výzbrojí.Hyper Blaster – Destruktivní rotační kulomet.Raketomet – Vyhoďte do vzduchu celou hordu.NOVINKA – Utkejte se s novými typy nepřátel, jako je vetřelec „Webber“ a spousta nových bossů.Epický  single-playerový příběhový mód – Single-playerová kampaň vás provede pěti rozlehlými prostředními plnými výzev.NOVINKA – single-playerový mód „Survivor“ – Odolávejte nekončícím vlnám intenzivních útoků vetřeleckých hord ve třech speciálně navržených arénách.Single-playerový mód volné hry – Single-playerová výzva, Zaútočte na své skóre dosažené v již pokořených příběhových misích.Kooperativní mód pro dva hráče – Spolupracujte a porazte vetřeleckou hordu na třech speciálně upravených Assault mapách. Mód pro dva hráče využívá Steam.NOVINKA -  Kooperativní „Survivor“ mód pro dva hráče – Spojte síly a pokuste se přežít ve třech speciálně navržených arénách. Soutěžte s ostatními hráči o to, kdo se umístí na žebříčku výše.  Mód využívá Steam.Další funkce Steamu – Rychlá hra, Vytvořit hru, Seznam přátel, Hlasový chat, Žebříčky/Achievementy/Kooperativní achievementy

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Breed 2 Assault

  • 212 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 211

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

HyperSonic 4

HyperSonic 4

HyperSonic 4 je vysokorychlostní akční střílečka. Je to trysková hra se spoustou raket, explozí a akce. Hráč se stane pilotem stíhačky v kampani s nap..

136 Kč

Craft Keep

Craft Keep

Chcete vyrobit nádherné zbraně s perfektním ostřím a připravit mocné lektvary pro statečné dobrodruhy? Pokud odpověď zní ANO, pak máme místo právě pro..

353 Kč

Cyber Chicken

Cyber Chicken

Cyber Chicken je plošinové legrační dobrodružství s 244 cm a 170 kg kybernetického kuřete - stroje na zabíjení s idealistickou misi na záchranu světa...

353 Kč

Worms Revolution Medieval Tales

Worms Revolution Medieval Tales

Tony Bluster-Comb je novým, bezpáteřním asistentem Dona Keystonea a jelikož se jeho šéf ukrývá, potřebuje vaši pomoc. Pomozte mu zdokumentovat život d..

136 Kč

Poslední zobrazené

Alien Breed 2 Assault

Alien Breed 2 Assault

Máte na to přežít útok vetřelců? Alien Breed™ 2: Assault je druhou kapitola série Alien Breed™. Jedná se o arkádovou střílečku plnou explozí, s výprav..

212 Kč Cena bez DPH: 212 Kč

Platební možnosti

Imagem