• Alien Breed 3 Descent
Alien Breed™ 3: Descent je poslední explozivní kapitolou série Alien Breed™. Jde o vědecko-fantastickou arkádovou střílečku s výpravným příběhem, množstvím vysoce inteligentních vetřelců, silných zbraní a ohromujících prostředí vytvořených na bázi Unreal® Engine 3 od Epic Games. Sestupte do samotného pekla a ještě jednou se ujměte role hrdiny Conrada, hlavního inženýra vesmírné lodi, při jeho posledním vzdoru vůči vetřelecké hordě. Ke zkáze odsouzená loď Leopold spolu s lodí vetřelců klesají do atmosféry planety, hlouběji a hlouběji do ledového oceánu, který může být brzy vaším ledovým hrobem, a vy máte jen několik hodin na to vzepřít se hrozné smrti a naposledy se postavit útoku vetřelců. Čím více pronikáte do lodi vetřelců a prodíráte se mrznoucí vodou, zaplavující koridory, tím blíže se dostáváte k odhalení šokující pravdy o existenci vetřelců… Vedle napínavého vyvrcholení příběhu a „Survivor“ modů, které nikdy neomrzí, nabízí hra také akcí nabité kooperativní módy pro dva hráče online.Klíčové vlastnosti: Alien Breed™ 3: Descent – Napínavá poslední kapitola trilogie Alien Breed™ představuje akční mix arkádové střílečky a survival hororu s taktickými upgrady zbraní a dalšími úpravami. Poslední cesta do pekla!NOVINKA – Kulisy – Bojujte s vetřelci v zaplavených levelech a na trupu lodi.NOVINKA – Akce z pohledu třetí osoby – Ujměte se role Conrada v nových akcí nabitých sekcí z pohledu třetí osoby.NOVINKA – Bojujte v poslední bitvě s novými silnými zbraněmi: Project X je „BFG“ co vypaří všechno, s čím se dostane do kontaktu.Zbraň Electro-Link střílí blesky, které řetězově probíjí také skrz nepřátele v nejbližším okolí.NOVINKA – Přežijte nové typy nepřátel, jako je Electro-shocker a noví děsiví bossové, se kterými se utkáte v dramatických soubojích.Výpravná single-playerová story – Poslední kapitola v single-playerové kampani nabízí strhující příběh a rozsáhlá prostředí včetně nového levelu ve výzkumné laboratoři.Single-playerový mód „Survivor“ – Odolávejte nekončícím vlnám intenzivních útoků vetřeleckých hord ve speciálně navržených arénách.Single-playerový mód volné hry – Single-playerová výzva, zaútočte na své skóre dosažené v již pokořených příběhových misích.Kooperativní mód pro dva hráče – Spolupracujte a porazte vetřeleckou hordu na třech speciálně upravených Assault mapách.Kooperativní „Survivor“ mód pro dva hráče – Spojte síly a pokuste se přežít ve třech speciálně navržených arénách. Soutěžte s ostatními hráči o to, kdo se umístí na žebříčku výše. Další online funkce – Rychlá hra, Vytvořit hru, Seznam přátel, Hlasový chat, Žebříčky/Achievementy/Kooperativní achievementy.Obchod s upgrady – Prohledávejte těla padlých vojáků a skříňky, kde se ukrývají peníze, a ty pak utraťte za upgrady zbraní a vybavení v herním e-shopu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Alien Breed 3 Descent

  • 212 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 211

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

LEGO MARVEL Avengers Season Pass

LEGO MARVEL Avengers Season Pass

Přes 40 nových postav a 5 úžasných nových levelů založených na obsahu známéhu okolo Marvel’s Agentů z S.H.I.E.L.D. a také Classic comic verze Black Pa..

213 Kč

LEGO Marvel Super Heroes Super Pack

LEGO Marvel Super Heroes Super Pack

Připravte se na mnohem větší akční jízdu s dalšími superhrdiny a superpadouchy! Zahrajte si jako oblíbené postavy: Dark Phoenix, Winter Soldier, Symbi..

147 Kč

COAST GUARD

COAST GUARD

Vyzkoušejte si nevšední život důstojníka pobřežní stráže Finna Asdaira ve hře COAST GUARD. Život na moři je plný dobrodružství a nebezpečí. Vezměte na..

157 Kč

Circuit Breakers

Circuit Breakers

Circuit Breakers je rychlá multiplayerová hra kde bojujete za samotné přežití lidstva. Spojte se s vašimi kama..

264 Kč

Poslední zobrazené

Alien Breed 3 Descent

Alien Breed 3 Descent

Alien Breed™ 3: Descent je poslední explozivní kapitolou série Alien Breed™. Jde o vědecko-fantastickou arkádovou střílečku s výpravným příběhem, množ..

212 Kč Cena bez DPH: 212 Kč

Platební možnosti

Imagem