• All Guns On Deck
Horizont je plný pirátu, vagabundů s nulovým právem na území, po kterém chodí jejich špinavé hnáty! Mezi těmito bandity roztroušenými napříč oceány dominují čtyři frakce, jenž ovládají většinu pevniny. Eutopia bude silou, která zbaví svět této zhouby a vyšlape cestu nové éry prosperity se všemi kontinenty pod sjednocenou vlajkou.Ve světě, kde jsou námořní bitvy jsou jen pointou vtipů pronesenými historiky generál Eutopie soustředí své snažení na znovuobjevení zapomenutého řemesla stavby lodí v tažení proti nepříteli s nadřazenou armádní silou. Najímání malých skupinek žoldáků, kteří ti pomohou stabilizovat své síly na moři tak, abys mohl spustit globální útok na všech frontách.All Guns On Deck je strategie, real-time akčně taktické RPG, námořní bojová hra s unikátními herními systémy a světem k dobývání, který neodpouští. Hráči začínají v malých kajutách loďi. Plavidla vedené naivním mladým kapitánem lačným po akci mezi vlnami pro podporu válečného úsilí ve jménu jeho velkého národa.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

All Guns On Deck

  • 344 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 343

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Barrow Hill Curse of the Ancient Circle

Barrow Hill Curse of the Ancient Circle

Někde hluboko v lese Cornwallu se nadchne nadčasová síla. Neviděn pod starobylým pohřebním kopcem, místně známým jako Barrow Hill, se probouzí zapomen..

201 Kč

Vive le Roi 2

Vive le Roi 2

Plošinovka « Vive le Roi 2 » se odehrává v době Velké francouzské revoluce.Revolucionáři se chystají popravit na gilotině Ludvíka XVI., a buržuazie bu..

125 Kč

Pretentious Game

Pretentious Game

Všimli jste si někdy, jak jsou slova důležitá? A jak dokážou ovlivňovat naše emoce?Užijte si v klidu specifické estetické zpracování Pretentious Game ..

123 Kč

Code Vein

Code Vein

Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 2019!Tváří zaručené smrti povstaneme! V nedaleké budoucnosti přinesla neznámá nemoc zkázu do ..

1 419 Kč

Poslední zobrazené

All Guns On Deck

All Guns On Deck

Horizont je plný pirátu, vagabundů s nulovým právem na území, po kterém chodí jejich špinavé hnáty! Mezi těmito bandity roztroušenými napříč oceány do..

344 Kč Cena bez DPH: 344 Kč

Platební možnosti

Imagem