• All-Star Fruit Racing
Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás zavede do světů pulsujících životem a neuvěřitelnou akcí: projíždějte skrze zatáčky, driftujte během monumentálních skoků a postavte se gravitaci na tubulárních dráhách v této explozivně barevné závodní hře.Vyberte si oblíbenou postavu a bojujte o první místo v sérii mistrovství. Udržujte v rovnováze rychlost a schopnosti a soupeřte s 9 dalšími závodníky. Získejte místo na pódiu a nejduležitější ceny: odblokujte nové postavy, nové turnaje a nové součástky.Poznejte všechny herní režimy!Považujete se za mistra mistů? Tak to je jen začátek! Vytvořte vlastní mistrovství a vyberte si mezi třemi stupni obtížnosti a rychlosti.  Ovládněte roční období!Spalte gumy na 21 neskutečných okruzích v 5 úžasných světech: jarním, letním, podzimním, zimním a na speciálních ostrovech. Jezděte po sopkách, gigantických hadech a kličkujte mezi zabijáckými sněhovými koulemi. Poznejte nejšílenější tratě, jaké kdy vznikly! Připravte se na válku!Zničte své nepřátele (a jejich ego) tak, že uvolníte ničitelské pohyby založené na...ovoci! Díky inovativnímu systému Juicer-up můžete sbírat různé druhy ovoce během závodů a doplňovat nimi nádrže.  Hrajte s přáteli a rodinou!Nehrajte sami! Podělte se touto úžasnou hrou se všemi známými v režimech pro 2, 3 a 4 hráče v režimu Split-Screen! Soupeřte s celým světem!Závoďte s dalšími závodníky v online turnajích pro  8 hráčů! Přizpůsobte si svou motokáru!Během hry najdete nové části, které vám umožní si postavit motokáru vašich snů. Nestačí vyhrávat, musíte vyhrávat na úrovni. Více než 32 000 různých kombinací čeká ve vaší garáži.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

All-Star Fruit Racing

  • 386 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 386

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Neon Chrome

Neon Chrome

Kyberpunková střílečka z pohledu ptačí perspektivy s kompletně zničitelným prostředím, kterou můžete odehrát sami nebo s kamarádem a to klidně i na ro..

151 Kč

Umbrella Corps / Biohazard Umbrella Corps

Umbrella Corps / Biohazard Umbrella Corps

Přidej se ke korpusu! Vytvořili jsme jedinečnou střílečku Umbrella Corps, ve které prezentujeme ambiciózní hratelnost s novými strategickými a technol..

104 Kč

From the Depths

From the Depths

From the Depths kombinuje budovatelskou stránku se střety námořních, ale i létajících křižníků a pono..

180 Kč

Serial Cleaner Game + Official Soundtrack

Serial Cleaner Game + Official Soundtrack

Položky obsažené v tomto balíčku Serial Cleaner Serial Cleaner Official Soundtrack Serial Cleaner Hoď na sebe kalhoty, popadni své brýle a naskoč do..

185 Kč

Poslední zobrazené

All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás..

386 Kč Cena bez DPH: 386 Kč

Platební možnosti

Imagem