• Along the Edge
Vizuální román Along the Edge se odehrává na evropském venkově a vaše rozhodnutí ovlivní osobnost a vzhled hlavního hrdiny.Příběh:Daphné se ocitla v mrtvém bodě. Je nespokojená se svým osobním i profesním životem. Takže když zdědí starý rodinný dům ve vzdálené části země, chopí se příležitosti, aby mohla začít znovu.Rozhodne se přijmout své dědictví nebo se vrátí ke starému způsobu života?Vlastnosti hry:Dospělý a mírně okultní svět znázorněný v živých barvách evropského venkova.Každé z vašich rozhodnutí ovlivňuje osobnost, náladu a vzhled hlavní hrdinky.Obrovské množství obsahu, které by naplnilo dvouleté kompendium série komiksů: více než 450 ručně malovaných celoobrazovkových ilustrací a 20 postav s více než 400 různými postoji a chováním (z toho 38 potenciálních změn vzhledu hlavní postavy, Daphné).80 000 slov v angličtině a ve francouzštině (což by odpovídalo 400 stranám románu). 60 různých zakončení, 28 achievementů k odemčení. Vaše rozhodnutí, učiněna v průběhu celého vyprávění, budou mít vliv na:konec příběhu (6 možností),osud hlavní hrdinky (4 možnosti),její romantické vztahy (3 možnosti),několik menších příběhových linií (takových jako život nebo smrt některých z vedlejších postav).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Along the Edge

  • 332 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 331

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Motorcycle Club

Motorcycle Club

Jízda vašeho života!Řiďte jeden z 22 motocyklů značky BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuji a Yamaha.Kubatury od 125 po 2000. Čeká vás unikátní zážitek dí..

245 Kč

Star Wars Classics Collection

Star Wars Classics Collection

Star Wars Classics Collection obsahuje: STAR WARS - X-Wing Special Edition STAR WARS: TIE Fighter Special Edition STAR WARS - X-Wing Alliance STAR WA..

539 Kč

The End Inaris Quest

The End Inaris Quest

PříběhVaší postavou bude liška, držená v zajetí v kyberpunkovém světě. Tajemné božstvo vás osvobodí a požádá vás, abyste se k němu připojili na cestě ..

266 Kč

Rise of the Tomb Raider Season Pass

Rise of the Tomb Raider Season Pass

Tento produkt vyžaduje vlastnictví původní verze hry Rise of the tomb rider. Potom co odhalila pradávnou záhadu, musí Lara prozkoumat nejzrádnější a n..

350 Kč

Poslední zobrazené

Along the Edge

Along the Edge

Vizuální román Along the Edge se odehrává na evropském venkově a vaše rozhodnutí ovlivní osobnost a vzhled hlavního hrdiny.Příběh:Daphné se ocitla v m..

332 Kč Cena bez DPH: 332 Kč

Platební možnosti

Imagem