• Ampu-Tea
Je čas na rehabilitaci. Zotavujete se po amputaci, vybavení nejmodernější technologií. KS-001 Robo-paže je schopná provádět jemné úkony - pokud je užívána správně. Jaká je větší výzva pro syna hraběte, než udělat otci hrnek čaje? Hodně štěstí synu. Budeš ho potřebovat.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ampu-Tea

  • 158 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 157

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Cobi Treasure Deluxe

Cobi Treasure Deluxe

Pomozte mořskému koníkovi Sally posbírat poklady oceánu, než spadnou až na dno. Sbírejte padající drahokamy a hrajte tři vzrušující a pohlcující herní..

103 Kč

Fruit Ninja Xbox 360, Kinect

Fruit Ninja Xbox 360, Kinect

Hra nabízí snad úplně to samé jako původní titul, tedy herní módy Classic, Arcade a Zen. Cílem v každém režimu je vašima rukama nasekat co nejvíce kus..

206 Kč

Craft Keep

Craft Keep

Chcete vyrobit nádherné zbraně s perfektním ostřím a připravit mocné lektvary pro statečné dobrodruhy? Pokud odpověď zní ANO, pak máme místo právě pro..

353 Kč

Impulsion

Impulsion

Vytvořte si cestu 25 úrovněmi se stoupající obtížností, využívejte fyziku a střílejte silová pole k urychlení nebo zpomalení sebe a vašeho prostředí!J..

292 Kč

Poslední zobrazené

Ampu-Tea

Ampu-Tea

Je čas na rehabilitaci. Zotavujete se po amputaci, vybavení nejmodernější technologií. KS-001 Robo-paže je schopná provádět jemné úkony - pokud je uží..

158 Kč Cena bez DPH: 158 Kč

Platební možnosti

Imagem