• Anarcute
Anarcute je simulátor demonstrací kombinující rozkošnou estetiku s chaosem ve velkém měřítku, barevnou destrukcí a rvačkami.Nastaly temné časy. Skupina ďábelských korporací převzala kontrolu nad metropolemi světa. Ovládly média, zmanipulovali policii a nyní beze studu diktují občanům směr jejich životů z vrcholků jejich mrakodrapů.Je čas jednat! Převezměte kontrolu nad revolucí a bojujte se zkorumpovanými jedinci, kteří vládnou světu.V jednotě je síla!V Anarcute neovládáte jednu postavu, ale celý dav! Čím větší dav, tím větší síla. Probuďte své bratry demonstranty ve městě a rozpoutejte devastující vášeň!Město je vaše pískoviště!Telefonní budky, požární hydranty, odpadkové koše, kola, auta… Použijte objekty nacházející se ve městě jako zbraně. Pokud se váš dav dostatečně rozroste, tak bude moci zbourat celou budovu a nechat ji spadnout na vaše nepřátele!Bojujte proti hlídkám s vymytými mozkyVáši nepřátelé se nezastaví před ničím a použijí všechny své zbraně, aby vás zastavili. Lasery, elektrické věže, robotí pavouky, helikoptéry a mnoho dalších pastí a nepřátel vám budou stát v cestě.Rozpoutejte globální revoluciBěhem vašich dobrodružství projdete pěti městy s unikátními audiovizuálními efekty. V Tokiu, Paříži, Reykjavíku ani v Miami vám autority nedopřejí klid. Prozkoumejte všechna zákoutí města a najděte všechna zvířátka. Protestující dav si můžete upravit podle sebe.Je čas na roztomilou revoluci!Klíčové prvky:Veďte skupinu nepřekonatelně roztomilých revolucionářů a obraťte vše vzhůru nohama během vašeho boje proti zlu!Zvedněte kterýkoli objekt na ulici a mrskněte jím po hlídkách!Zbořte po cestě kteroukoli budovu. Využijte periférií města ku vašemu prospěchu!Bojujte s hlídkami, kterým vymyli mozek. Nezastaví se před ničím, aby vás zastaviliProzkoumávejte a osvobozujte svět!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anarcute

  • 441 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 440

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Chateau Garden

Chateau Garden

Baron ve své vůli odkázal princezně svůj zámek, ale je to s jednou podmínkou. Nejdříve musí obnovit zámeckou zahradu! Vytvořte sochy a zlaté fontány a..

190 Kč

Impact Winter

Impact Winter

„Za 30 dní přijde pomoc...”Jak bylo uvedeno v tajemném rádiovém přenosu, pomoc je na cestě. Jmenuješ se Jacob Salomon a jsi velitelem skupiny lidí, kt..

571 Kč

We Are The Dwarves

We Are The Dwarves

Ujmete se tří rozdílných trpaslíků, jejichž role můžete skrze unikátní strom schopností dále rozšiřovat či jinak specifikovat. Smashfist, Forcer a Sha..

123 Kč

Spintires MudRunner

Spintires MudRunner

Spintires: MudRunner je ultimátní verze off-roadového hitu Spintires, který prodal přes milion kopií. Naskočte do náklaďáku, zapněte si pásy a vydejte..

398 Kč

Poslední zobrazené

Anarcute

Anarcute

Anarcute je simulátor demonstrací kombinující rozkošnou estetiku s chaosem ve velkém měřítku, barevnou destrukcí a rvačkami.Nastaly temné časy. Skupin..

441 Kč Cena bez DPH: 441 Kč

Platební možnosti

Imagem