• Anark.io
Dvoupáčková střílečka Anark.io se odehrává v 80. letech. Bojujte proti invazi Insectoďdů a ubraňte bar, ve kterém jste nalezli úkryt. Ale buďte opatrní, jsou zde i jiní lovci a chtějí vaši peněženku!Použijte každou zbraň a power-up, který naleznete, shromážděte co nejvíce zlata a nezapomeňte uložit svůj vklad, hodí se do další hry!Díky vaším financím budete moci odemknout nové zbraně, upgrady a power-upy a stát se ještě silnější!Klíčové vlastnosti:12 rozdílných zbraní!10 šílených postav!téměř 50 power-upů a vylepšení k odemknutí!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anark.io

  • 147 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 146

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Farming Simulator 15 Xbox One

Farming Simulator 15 Xbox One

Farming Simulator 15 vás zve do náročného světa moderního farmaření. Postavte se výzvám farmářského života včetně chovu zvířat (krávy, slepice a ovce)..

628 Kč

Project Temporality

Project Temporality

Project Temporality je akční hádanková hra z pohledu třetí osob postavená na konceptu manipulace s časem. Díky proprietárnímu enginu Sparta 3D je práv..

375 Kč

Along the Edge

Along the Edge

Vizuální román Along the Edge se odehrává na evropském venkově a vaše rozhodnutí ovlivní osobnost a vzhled hlavního hrdiny.Příběh:Daphné se ocitla v m..

332 Kč

All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás..

386 Kč

Poslední zobrazené

Anark.io

Anark.io

Dvoupáčková střílečka Anark.io se odehrává v 80. letech. Bojujte proti invazi Insectoďdů a ubraňte bar, ve kterém jste nalezli úkryt. Ale buďte opatrn..

147 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Platební možnosti

Imagem