• Ancestors Legacy Artbook
Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam). Digitální verze - Ancestors Legacy's Artbook.  Artbook na 50 stránkách obsahuje krásnou sbírku concept artů, 3D a 2D grafik od tvůrců Ancestors Legacy.Kapitoly:Příběh: jak jsme vytvářeli ručně kreslené 2D animace pro naši kampaň pro jednoho hráče.Postavy: cesta ke kompromisu mezi historickou přesností a cool vzhledem středověkých válečníků.Prostředí: navrhování architektury a osad tak, aby vypadaly skvěle a daly hráčům pocit expanze a růstu.Tým: jediná skupinová fotka celého týmu, kterou jsme pořídili během vývoje hry! O hře Ancestors LegacyPostavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.Hlavní prvky4 hratelné národy a rozsáhlé tažení pro jednoho hráče inspirované historickými událostmi.Pokročilé taktické možnosti kombinující využití terénu, zkušeností i morálky.Kinematografická kamera, která vás vrhne přímo do víru bojů.Mimořádné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4.Strhující bitvy pro více hráčů.Efektivní správa zdrojů a budování osad.Přesné ovládání s nativní podporou herních ovladačů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ancestors Legacy Artbook

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Planetary Annihilation TITANS

Planetary Annihilation TITANS

Planetary Annihilation: TITANS je samostatně hratelné rozšíření obsahující vesmírnou RTS s hromadou obsahu navíc včetně pětice mohutných titánů a něko..

180 Kč

Gods Will Be Watching

Gods Will Be Watching

Jde o graficky minimalistický adventure thriller v tradičním "point and click" ovládacím hávu. Hra sleduje osudy Sg..

123 Kč

Kingdom Come Deliverance The Amorous Adventure of Bold Sir Hans Capon

Kingdom Come Deliverance The Amorous Adventure of Bold Sir Hans Capon

V tomto DLC k populárnímu středověkému RPG z dílen českého studia Warhorse se dočkáme dobrodružství oblíbeného Jana Ptáčka, jedné z hlavních postav př..

185 Kč

Worms Revolution Gold Edition

Worms Revolution Gold Edition

Worms™ Revolution Gold obsahuje: Hru Worms™ RevolutionCustomization PackMars PackFunfair DLCMedieval Tales DLC.Worms™ Revolution je další PC hrou v kl..

120 Kč

Poslední zobrazené

Ancestors Legacy Artbook

Ancestors Legacy Artbook

Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam). Digitální verze - Ancestors Legacy's Artbook.  Artbook na 50 stránkách obsahuje krásnou sbír..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem