• Ancestors Legacy Bundle
Ancestors Legacy Bundle obsahuje:Hru Ancestors LegacyOficiální digitální artbookOficiální digitální soundtrack (autory jsou ocenění skladatelé Adam Skorupa a Krzysztof Wierzynkiewicz) Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím. Hlavní prvky4 hratelné národy a rozsáhlé tažení pro jednoho hráče inspirované historickými událostmiPokročilé taktické možnosti kombinující využití terénu, zkušeností i morálky.Kinematografická kamera, která vás vrhne přímo do víru bojů.Mimořádné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4.Strhující bitvy pro více hráčů.Efektivní správa zdrojů a budování osad.Přesné ovládání s nativní podporou herních ovladačů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ancestors Legacy Bundle

  • 623 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 622

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Flockers

Flockers

Po devatenáct let byly ovce nedílnou součástí děsivého arsenálu Worms. Po letech zadržování v otroctví jejich ďábelských pánů teď ale ovce konečně vyr..

84 Kč

Bloop

Bloop

Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2S..

121 Kč

Sam and Max Season One

Sam and Max Season One

Sam & Max Season One obsahuje: Epizoda 1: Kulturní šok Epizoda 2: Situace: Komedie Epizoda 3: Mole, Mod a Meatball Epizoda 4: Abe Lincoln musí zemřít..

213 Kč

Nebula Online

Nebula Online

Nebula Online je vesmírná multiplayer online hra, která může být hrána mezi různými platformami. Tato sci-fi hra se odehrává v galaxii obývané třemi r..

185 Kč

Poslední zobrazené

Ancestors Legacy Bundle

Ancestors Legacy Bundle

Ancestors Legacy Bundle obsahuje:Hru Ancestors LegacyOficiální digitální artbookOficiální digitální soundtrack (autory jsou ocenění skladatelé Adam Sk..

623 Kč Cena bez DPH: 623 Kč

Platební možnosti

Imagem