• Ancestors Legacy Digital Soundtrack
Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam). Autoři: Adam Skorupa a Krzysztof Wierzynkiewicz Seznam skladeb:01. Hear Our Call (Main Theme) 02. Round-Shielded Invaders 03. Calm Before The Storm 04. Gravedancers of Odin 05. Forgotten Nights 06. Hordes of The North 07. Fallen Bretheren 08. Death is Nigh 09. Cold Plains of Britannia 10. Fists and Steel 11. These Marshes Shall Be Your Grave 12. Morbid Admonition 13. Crown of The Damned 14. Gallows For The Traitors 15. Dreams of Peace 16. The Burden of Nobility 17. Spirits of the Forefathers 18. The Wrath of Perun 19. Howlings of the Dark Past 20. Wild Spirits 21. My Strength Lies in Veles 22. Uncertain Future 23. To See Beyond the Flesh 24. Vengeance of the Easterners 25. Times of Conquest 26. Dreams of Power 27. Defenders of The Holy Empire 28. Sworn to The Cross 29. Lust For Power 30. To Serve You Is To Reign 31. Will of Mein Kaiser 32. Nightly Prayer 33. To Sacrifice the Forsaken 34. Sacred Crusades 35. Reunion in Valhalla (Reveal Trailer Theme)   O hře Ancestors Legacy:Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.Hlavní prvky4 hratelné národy a rozsáhlé tažení pro jednoho hráče inspirované historickými událostmi.Pokročilé taktické možnosti kombinující využití terénu, zkušeností i morálky.Kinematografická kamera, která vás vrhne přímo do víru bojů.Mimořádné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4.Strhující bitvy pro více hráčů.Efektivní správa zdrojů a budování osad.Přesné ovládání s nativní podporou herních ovladačů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ancestors Legacy Digital Soundtrack

  • 212 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 211

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Baldurs Gate Enhanced Edition

Baldurs Gate Enhanced Edition

Jste-li fanoušky RPG Baldurs Gate, pak jistě nepohrdnete předělávkou, kterou nachystaly společnosti Beamdog a Overhaul Games. Baldurs Gate: Enhanced E..

286 Kč

Momodora Reverie Under The Moonlight

Momodora Reverie Under The Moonlight

Momodora Reverie Under The Moonlight je čtvrtým dílem v oblíbené sérii Momodara 2D plošinovek. Spusťte pustošivé komba proti nejrůznějším strašidělným..

208 Kč

Scythe Digital Edition

Scythe Digital Edition

Alternativní realita, Evropa, 20. léta 20. století. Uplynulo již několik let od "Velké války", ale popel ještě nevychladl a válka vstupuje do nové fáz..

292 Kč

Ampu-Tea

Ampu-Tea

Je čas na rehabilitaci. Zotavujete se po amputaci, vybavení nejmodernější technologií. KS-001 Robo-paže je schopná provádět jemné úkony - pokud je uží..

158 Kč

Poslední zobrazené

Ancestors Legacy Digital Soundtrack

Ancestors Legacy Digital Soundtrack

Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam). Autoři: Adam Skorupa a Krzysztof Wierzynkiewicz Seznam skladeb:01. Hear Our Call (Main Th..

212 Kč Cena bez DPH: 212 Kč

Platební možnosti

Imagem