• Ancestors Legacy
Hra pro PC Ancestors Legacy. Vydejte se na cestu dobývání pevností, plenění, nájezdů a drancování nepřátelských táborů, vesnic a měst. Využívejte celou řadu dostupných taktických možností, získejte strategickou výhodu, které vám poskytne okolní prostředí a spravujte své dočasné základny a osady - jen tak budete schopni dosáhnout kýženého vítězství.PLENIT A DRANCOVATPřevezměte kontrolu nad svou armádou na cestě napříč středověkou Evropou v jedné z mnoha kampaní. Zvolte si jeden ze čtyř dostupných národů, kterými jsou Vikingové, Anglosasové, Germáni a Slované, a vydejte se na cestu dobývání pevností, plenění, nájezdů a drancování nepřátelských táborů, vesnic a měst. Využívejte celou řadu dostupných taktických možností, získejte strategickou výhodu, které vám poskytne okolní prostředí a spravujte své dočasné základny a osady - jen tak budete schopni dosáhnout kýženého vítězství.RTS V UNREAL ENGINE 4Hra Ancestors představuje historicky věrnou strategii v reálném čase ovlivněnou středověkými historickými událostmi. Hráči se mohou těšit na velkolepé bitvy na rozsáhlých bojištích, a to vše v detailní a věrohodné grafice díky Unreal Engine 4. Zažijte středověké krveprolití tak, jako nikdy předtím, díky speciální filmové kameře, která vás vtáhne přímo do středu bitvy kdykoliv budete chtít. Hra pak nabízí nativní ovládání na gamepadu, což ocení všichni hráči na konzoli.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ancestors Legacy

  • 398 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 398

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Hidden Object 5-in-1 Bundle

Hidden Object 5-in-1 Bundle

Obsahuje:Behind the Reflection 2: Witch's RevengeMountain Crime: RequitalTwisted Lands: Shadow TownVampire Saga: Pandora's BoxWeird Park: Broken TuneB..

234 Kč

Stealth Inc 2 A Game of Clones Official Soundtrack

Stealth Inc 2 A Game of Clones Official Soundtrack

Vyžaduje základní verzi hry Stealth Inc 2: A Game of Clones pro platformu Steam. Odhal zlověstné výzkumné středisko tvé mysli se soundtrackem ze hry S..

92 Kč

Saint Seiya Soldiers Soul

Saint Seiya Soldiers Soul

NÁVRAT LEGENDY!Saint Seiya Soldiers‘ Souls je dlouho očekávaným návratem Saint Seiya. Tato úžasná hra obsahuje postavy z celé série a to včetně 12 Gol..

449 Kč

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition

Killing Floor 2 Digital Deluxe Edition

KILLING FLOOR 2 Digital Deluxe Edition přidává do základní hry následující:DJ Scullyová charakter, s jedinečným hlasovým balíčkem a sadou skin / tělaD..

246 Kč

Poslední zobrazené

Ancestors Legacy

Ancestors Legacy

Hra pro PC Ancestors Legacy. Vydejte se na cestu dobývání pevností, plenění, nájezdů a drancování nepřátelských táborů, vesnic a měst. Využívejte celo..

398 Kč Cena bez DPH: 398 Kč

Platební možnosti

Imagem