• Anthem
Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru. Ve světě Anthemu jsou hráči námezdní žoldáci, kteří vyráží na nejrůznější expedice za zeď, aby chránili poslední zbytky lidstva. Každý hráč bude mít na sobě exooblek - Javelin, který mu dopřeje speciální schopnosti. Každý oblek bude mít jiné funkce, které půjde upravovat.Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 22.02.2019!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Anthem

  • 1 374 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 1374

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Quantum Replica

Quantum Replica

Píše se rok 2084, svět se klaní nelítosnému spojení korporací známému jako Syndikát. Pod blikajícími neonovými světly nekonečné metropole dělají její ..

213 Kč

Hidden Dragon Legend

Hidden Dragon Legend

Velké výzvy čekají!Hidden Dragon je akční plošinovka, která se odehrává v Imperiální Číně. Kombinuje klasickou akční plošinovku s rychlým rychlou bojo..

482 Kč

RUINER

RUINER

RUINER je brutální akční střílečka odehrávající se v roce 2091 v kybernetické metropoli Rengkok. Rozčílený psychopat se postaví zkorumpovanému systému..

213 Kč

Nebula Online

Nebula Online

Nebula Online je vesmírná multiplayer online hra, která může být hrána mezi různými platformami. Tato sci-fi hra se odehrává v galaxii obývané třemi r..

185 Kč

Poslední zobrazené

Anthem

Anthem

Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru. Ve světě Anthemu jsou hráči námezdní žoldáci, kteří vyráží na nejrůznější expe..

1 374 Kč Cena bez DPH: 1 374 Kč

Platební možnosti

Imagem