• Antisquad
Ve vzdálených oblastech planety terorizují bezbranné obyvatelstvo mafiáni krytí zkorumpovanou vládou. Na koho se v takovém ohrožení obrátit? No, už nemusíte dál hledat,AntiSquad je tady!Jako velitel jednotky AntiSquad máte právo zlikvidovat jakéhokoliv blázna, který se vám postaví do cesty. Abyste to mohli udělat, musíte se spolehnout na skupinu těch nejlepších žoldáků posílených unikátními schopnostmi.Postupujte v tahovém, plně 3D světě pomocí široké škály taktických možností, využívejte prostředí a sejměte ty mizery!Každá postava má svoje vlastní speciální schopnosti. Odstřelovač, specialista na boj zblízka, expert na výbušniny nebo kulometčík: je jen na vás, abyste je chytře využili a dali dohromady tu nejzuřivější jednotku, jakou jen jde.Radar ukazuje střelbu, doporučujeme vám zůstat schovaní!Hlavní vlastnosti: Cestujte Jižní Amerikou a Asií ve strhující kampani.Vytrénujte tři jednotky bojovníků složené z charismatických hrdinů a využijte různé strategie, abyste přemohli kriminálníky.Vylepšujte speciální dovednosti vašich hrdinů a naučte se je správně používat.Bojujte v plně 3D úžasném interaktivním prostředí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Antisquad

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

CT Special Forces Fire For Effect

CT Special Forces Fire For Effect

CT Special Forces: Fire For Effect nabízí unikátní mise v boji proti celosvětové teroristické síti. Poprvé v tomto žánru má fyzika zásadní dopad na zp..

68 Kč

Nux

Nux

Zlý Silthax zaútočil na váš domovský svět Nexolus, zničil vaše kamarády Nexony a ukradl z vaší vesnice posvátný krystal moci. Podle legendy obsahuje t..

190 Kč

DYNASTY WARRIORS 8 Xtreme Legends Complete Edition

DYNASTY WARRIORS 8 Xtreme Legends Complete Edition

Nástupce úspěšné série Dynasty Warriors 8 přináší několik nových vylepšení. Nová verze hry obsahuje množství scénářů, kde se příběh hry mění podle toh..

662 Kč

Stars in Shadow Legacies DLC

Stars in Shadow Legacies DLC

Uběhly tři tisíce let od Velké války a zhroucení hyperprostorových drah. Galaxie se znovu probouzí díky neznámému vlivu, který obnovil dráhy zpět do p..

136 Kč

Poslední zobrazené

Antisquad

Antisquad

Ve vzdálených oblastech planety terorizují bezbranné obyvatelstvo mafiáni krytí zkorumpovanou vládou. Na koho se v takovém ohrožení obrátit? No, už ne..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem