• Aragami
Staňte se dokonalým stínovým zabijákem
Hráči budou ovládat Aragamiho, nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yamiko, záhadná dívka spjatá s Aragamiho minulostí. Yamiko je v zajetí armády světla Kaiho, jejíž válečníci střeží bedlivě hlídanou citadelu Ky Ryu.
Pomocí nově nabytých stínových schopností může Aragami manipulovat s temnotou a stát se dokonale vražedným nindžou. Hra si silně inspirovala klasickými tituly z žánru stealth jako třeba ságou Tenchu a moderními klenoty jako třeba Mark of the Ninja či Dishonored. Hráči budou muset využít všech svých nadpřirozených schopností a nasadit veškerý důvtip, aby své nepřátele porazili.
VLASTNOSTI HRY
OVLÁDEJTE STÍNY – Staňte se pomocí stínových schopností dokonale neviditelným zabijákem. Vrhejte stíny na libovolný povrch a pomocí stínového skoku se pohybujte, aniž by si vás někdo všiml. Odstraňujte pomocí svých triků mrtvoly nepřátel, klamte nepřátele vytvářením stínových klonů či vyvolávejte černé díry, které vaše cíle bleskově pohltí.
STAŇTE SE MISTROVSKÝM ZABIJÁKEM – Vaše schopnosti se budou postupem času zlepšovat, takže se budete moct plížit kolem stráží, teleportovat se mezi stíny, vytvářet vlastní temná zákoutí a strategicky vražděte ty, kteří vám stojí v cestě.
OBJEVTE TAJEMSTVÍ SVÉHO OSUDU - Spřízněné duše Aragamiho a Yamiko mají společný osud. Probojujte se bedlivě hlídaným městem Kyuryu, abyste se dostali k Yamiko a odhalili tajemství své minulosti.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Aragami

  • 213 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 213

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Etherlords

Etherlords

Hraní Etherlords lze rozdělit na dvě části: strategickou a taktickou. Mezi Vaše strategické cíle patří získávání nových území a jejich ochrana, a rozv..

129 Kč

Rebel Galaxy

Rebel Galaxy

Rebel Galaxy je pirátská vesmírná adventura, od tvůrců Diaba a Torchlight, plná akčních soubojů, průzkumu, objevování, obchodů a vyjednávání s podivný..

157 Kč

Overcooked

Overcooked

Overcooked je chaotická kooperace, kterou můžete hrát o samotě, nebo s přáteli doma na sedačce. S ostatními šéfkuchaři z Vašeho týmu musíte společně p..

208 Kč

Vampire Legends The True Story of Kisilova

Vampire Legends The True Story of Kisilova

Vampire Legends: The True Story of Kisilova je klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb..

94 Kč

Poslední zobrazené

Aragami

Aragami

Staňte se dokonalým stínovým zabijákemHráči budou ovládat Aragamiho, nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yami..

213 Kč Cena bez DPH: 213 Kč

Platební možnosti

Imagem