• Arma II Combined Operations, Arma 2
Obsahuje Základní hru a datadisk Operation Arrowhead: Pc hra ArmA 2 – komplexní simulátor válečného pole se odehrává v roce 2009 a je situována do fiktivní post-sovětské republiky Chernarus, kde už dva roky zuří krutá občanská válka.No a v této docela nezáviděníhodné situaci jste vrženi vy jako velitel speciální zásahové jednotky amerického námořnictva (United States Marine Corps Force Reconnaissance). Vaším úkolem a vašeho týmu je zabránit dalším ztrátám na životech civilního obyvatelstva a zajištění stability v regionu, čili v celém státě Churners.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Arma II Combined Operations, Arma 2

  • 286 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 286

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Real Warfare 1242

Real Warfare 1242

Rusko bylo ve 13. století obřím státem, o hodně větším než jakákoliv jiná země v Evropě. Rozdělené vnitřními konflikty a odolávajíc četným vnějším hro..

136 Kč

Darkout

Darkout

Ztroskotali jste a jste sami ve světě, které se lidstvo snažilo nechat daleko za sebou. Darkout vyzývá hráče, aby se pokusili přežít na Illuně, v neho..

344 Kč

The Station

The Station

The Station je scifi mysteriózní hra z pohledu první osoby. V roli rekombinátora musí hráči odhalit tajemství, které rozhodne o osudu dvou civilizací...

494 Kč

Panzer Corps

Panzer Corps

Klasická rozehrávka. Nový zážitek.Panzer Corps Wehrmacht je mnohokrát oceňovaná tahová strategie, kterou odborný tisk označil za „…téměř dokonalou” a ..

95 Kč

Poslední zobrazené

Arma II Combined Operations, Arma 2

Arma II Combined Operations, Arma 2

Obsahuje Základní hru a datadisk Operation Arrowhead: Pc hra ArmA 2 – komplexní simulátor válečného pole se odehrává v roce 2009 a je situována do fik..

286 Kč Cena bez DPH: 286 Kč

Platební možnosti

Imagem