• Ascension to the Throne
Ascension to the Throne je tahová strategie s RPG prvky. Ve fantasy světě musí jeden hrdina na své cestě za slávou překonat nespočet zkoušek. Při vaší cestě za získáním síly a vykonáním pomsty se vás ale budou snažit zastavit nejrůznější nepřátelé. Získejte nové přátele a s jejich pomocí znovu usedněte na trůn. Staňte se statečným a odvážným králem.Hráč bude postaven do role posledního potomka prastaré královské linie, která vládla Edenu celé věky. Časy se ale změnily a zrádní nepřátelé zaútočili na váš hrad, povraždili vaší rodinu a zničili všechno krom jednoho. Vaší vůle. Velice silné kouzlo vás transportuje za hranice vaší země, kde budete na všechno sami. Bez příbuzných, přátel, armády nebo peněz. Ztratili jste všechno na co jste byli hrdí, ale stále jste naživu a dokud dýcháte, můžete se vydat na cestu pomsty.Hráč bude prozkoumávat nový fascinující svět plný nepřátel i přátel. Na cestě za znovuzískání titulu a trůnu budete muset rozdrtit hordy nepřátel a najít nové spojence.Hlavní vlastnosti: Nelineární hratelnost s otevřeným koncem.Kombinace cestování po herním světe v reálném čase a tahových bitev.Taktické bitvy velkého rozsahu. Až 22 jednotek (až 16 vojáků v každé z nich).Hráči nejsou spoutávání samostatnými misemi. Mohou jít do jakékoliv části herního světa a prozkoumat ho. Herní svět nabízí hráči absolutní volnost.Originální obsah. Hráč je hrdinou a namísto udílení rozkazů a vedení bitvy odněkud z bezpečného místa se jich přímo účastní. Pamatujte ale, že v žáru bitvy můžete sami snadno přijít k úhoně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ascension to the Throne

  • 114 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 114

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Destiny 2 Coldheart Pack

Destiny 2 Coldheart Pack

Experimentální energie. Smrtelná přesnost. Studený jako led. Toto balení odemkne Coldheart Exotic Trace Rifle. Pro aktivaci je nutné vlastnit z..

95 Kč

Lantern

Lantern

„Dlouho, dávno, žila velmi smutná princezna. Cítila, jak je nemilovaná a nešťastná, takže všechno kolem ní se stalo šedé a bez života. Celá krajina je..

212 Kč

The Curious Expedition

The Curious Expedition

Curious Expedition je roguelike simulace, která se konala koncem 19. století. Spolu se slavnými osobnostmi se odvážíte na nebývalé expedice do oblastí..

213 Kč

Culling of the Cows

Culling of the Cows

Culling Of The Cows je střílečka/tower defence hra. Ujmete se role Sammyho, schizofrenického farmáře trpícího samomluvou na misi za zničením nákazy, k..

321 Kč

Poslední zobrazené

Ascension to the Throne

Ascension to the Throne

Ascension to the Throne je tahová strategie s RPG prvky. Ve fantasy světě musí jeden hrdina na své cestě za slávou překonat nespočet zkoušek. Při vaší..

114 Kč Cena bez DPH: 114 Kč

Platební možnosti

Imagem