• Atlantis Pearls of the Deep
Atlantida - kdysi bohatý ostrovní národ, nyní podmořské království. Lidé z Atlantidy musí bohužel znovu čelit přicházející skáze! Laskavá Královna Atlantidy si na hledání Krystalů moci skrytých ve starobylých podmořských zříceninách zajistila pomoc krásných mořských pan. Najděte krystaly v tomto inovativním na fyzice založeném skládání kostiček!Užijte si přes 60 úrovní unikátní kombinace fyziky a Slož-tři hry!Sesbírejte 7 úžasných bonusů jako třeba výbušné perly, bleskové perly nebo perly duchů!Obsahuje bonusové úrovně, minihry a Zen Mode s neomezenou znovuhratelností!Najděte všechny Krystaly moci a zachraňte zase jednou Atlantidu před katastrofou!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Atlantis Pearls of the Deep

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mugsters

Mugsters

Mimozemšťané ovládli planetu a zotročili lidstvo. Pouze vy máte potřebné znalosti potřebné k odvrácení strašné hrozby, osvobození pozemšťanů a ZÁCHRAN..

337 Kč

El Matador

El Matador

Zažijte adrenalinové a nervydrásající vzrušení ve válce organizovaných drogových kartelů. Když selžou standardní postupy, přichází na řadu extrémní ře..

168 Kč

Railway Empire

Railway Empire

Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu! Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé S..

634 Kč

Secret of Mana

Secret of Mana

Vydejte se na akcí nabité celosvětové dobrodružství v 3D remasterované verzi jedné z největších RPG klasik, která vyšla před 25. lety na systémy Super..

774 Kč

Poslední zobrazené

Atlantis Pearls of the Deep

Atlantis Pearls of the Deep

Atlantida - kdysi bohatý ostrovní národ, nyní podmořské království. Lidé z Atlantidy musí bohužel znovu čelit přicházející skáze! Laskavá Královna Atl..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem