• Attractio
Buďte první, kdo změní gravitaci a vyřeší smrtelně obtížné puzzly ve hře Attractio! Ovládáte trojici soutěžících, Daleka, Miu a Keira, kteří se snaží uspět v soutěžní reality show. K překonání obtížných levelů je potřeba jak obratnost, tak i chytrost.Muži a ženy riskují své životy v živém televizním vysílání a doufají, že se dočkají lepšího života. Milióny obyvatel sluneční soustavy se těší na novou sezónu pořadu Attractio. Jde o reality show, kde soutěžící řeší nebezpečný puzzly. Tak nebezpečné, že jediným způsob, jak přežít, je vyhrát soutěž.Tuto sezónu soutěží: Keir, muž skromného původu, který touží po finanční odměně; policistka z Marsu Mia, co si chce domů odnést cenou technologickou trofej; a Dalek, nebezpečný zločinec, který hraje o svobodu. Každý bude řešit vlastní puzzly a to za pomoci gadgetů, které jim pomohou upravovat gravitaci.Troufáte si na tuhle výzvu?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Attractio

  • 76 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 76

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Punch Club Deluxe

Punch Club Deluxe

Deluxe edice obsahuje : základní hru Punch Club soundtrack exkluzivní artbook Tvého otce brutálně zavraždili přímo před tvýma oč..

151 Kč

Disney Infinity Gold Edition

Disney Infinity Gold Edition

Disney Infinity Gold Edition obsahuje: Disney Infinity 1.0: Gold Edition Disney Infinity 2.0: Gold Edition Disney Infinity 3.0: Gold Edition Hrát může..

398 Kč

Prey Mooncrash

Prey Mooncrash

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Prey v platformě Steam.Bojujte s ohromujícími šancemi, abyste unikly z tajné základny měsíce TranS..

353 Kč

Tricky Towers

Tricky Towers

Tricky Towers je hra postavena především na fyzice a stavění kouzelnických věží. Hráči staví padající cihly tak, aby utvořili stabilní stavbu, ale zár..

264 Kč

Poslední zobrazené

Attractio

Attractio

Buďte první, kdo změní gravitaci a vyřeší smrtelně obtížné puzzly ve hře Attractio! Ovládáte trojici soutěžících, Daleka, Miu a Keira, kteří se snaží ..

76 Kč Cena bez DPH: 76 Kč

Platební možnosti

Imagem