• Aurion Legacy of the Kori-Odan
Jak spojit 2D fantasy žánr s africkými kořeny? Tak třeba ve formě hry Aurion: Legacy of the Kori-Odan. V té se stanete chrabrým princem Enzem, který chce získat zpět království od svého nevlastního bratra. A jak už to tak bývá, na cestě ho potkají četné real-timeové bitvy s rozmanitými nepřáteli a bossy, rozličné lokace a příběhové propletence. V hlavní příběhové linii vás čekají typické RPG úkoly, které jsou doplněny o komplexní vylepšování a konverzace s dalšími charaktery. To jen dokresluje atmosféru a celý svět této exoticky laděné hry. Dojde i na nějaké to mravní ponaučení. Stará dobrá porce RPG řežby v 2D grafickém kabátku v originálním africkém zpracování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Aurion Legacy of the Kori-Odan

  • 95 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 95

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie

Gas Guzzlers Extreme Full Metal Zombie

Zombie apokalypsa je tu! Obvykle by to byla špatná zpráva pro lidstvo, ale ne pro vás! Po zuby ozbrojeni a se šílenou energií, byste měli být víc než ..

179 Kč

STAR WARS Jedi Knight Dark Forces II

STAR WARS Jedi Knight Dark Forces II

Hra Dark Forces™ nastavila standard akčních her z pohledu první osoby ze světa Star Wars®. Jedi Knight: Dark Forces II nyní pokračuje tam, kde cenami ..

88 Kč

Hue

Hue

Logická plošinovka Hue nabízí živé, cenami ověnčené dobrodružství, ve kterém měníte svět změnou barvy jeho pozadí. Prozkoumejte nebezpečné šedé oblast..

353 Kč

All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás..

386 Kč

Poslední zobrazené

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Jak spojit 2D fantasy žánr s africkými kořeny? Tak třeba ve formě hry Aurion: Legacy of the Kori-Odan. V té se stanete chrabrým princem Enzem, který c..

95 Kč Cena bez DPH: 95 Kč

Platební možnosti

Imagem