• Avorion
Hra Avorion je procedurálně tvořená kooperativní hra zasazená ve vesmíru, kde hráči mohou tvořit vesmírné lodě z dynamicky rozšiřitelných bloků (podobně jako v minecraftu, či Space Engineers). S loděmi vyražte do boje, prozkoumávejte vesmír, těžte různé suroviny, vyměňujte je.
Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Avorion

  • 589 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 589

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

EARTHLOCK Festival of Magic OST

EARTHLOCK Festival of Magic OST

Originální soundtrack hry EARTHLOCK Festival of MagicHudba: Eiko NicholsDodatečná hudba: Hiroki Kikuta & Frits OlsenTento obsah vyžaduje základní hru ..

163 Kč

Planet Nomads

Planet Nomads

Planet Nomads přinese příběh vesmírného badatele, který ztroskotal na neznámé planetě a k dispozici má pouze základní nástroje. Vydáte se prozkoumávat..

623 Kč

Agon The Lost Sword of Toledo

Agon The Lost Sword of Toledo

Agon - The Lost Sword of Toledo je klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb a jakékoliv..

117 Kč

Space Merchants Arena

Space Merchants Arena

!!Nově hra od 22.12. podporuje také virutální realitu a to na Oculus Rift a HTC Vive, takže se můžete ještě hlouběji a det..

168 Kč

Poslední zobrazené

Avorion

Avorion

Hra Avorion je procedurálně tvořená kooperativní hra zasazená ve vesmíru, kde hráči mohou tvořit vesmírné lodě z dynamicky rozšiřitelných bloků (podob..

589 Kč Cena bez DPH: 589 Kč

Platební možnosti

Imagem