• Back to Bed
Ve hře Back to Bed musíte dovést náměsíčníka Boba zpět do postele prostřednictvím jeho podvědomého ochránce Suboba, jehož úkolem je spáče chránit a vést. Dvojice procestuje svět připomínající surrealistické malby, kde zmizely hranice mezi snem a realitou, a kde náměsíčníka ohrožuje spousta nástrah. Vždy bdělý Subob musí Boba navést mimo nebezpečí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Back to Bed

  • 123 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 123

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Quantum Replica

Quantum Replica

Píše se rok 2084, svět se klaní nelítosnému spojení korporací známému jako Syndikát. Pod blikajícími neonovými světly nekonečné metropole dělají její ..

213 Kč

Botanicula Collectors Edition

Botanicula Collectors Edition

Botanicula Collectors Edition obsahuje: základní hru Botanicula Botanicula Soundtrack  Art Book Botanicula patří do škatulky her, ..

309 Kč

Humanity Asset

Humanity Asset

Humanity Asset je 3D plošinovka ve stylu Metroidu, která skládá poctu tradici klasických retro stříleček.Mimozemšťané zaútočili na Zemi, aby připravil..

266 Kč

Brink Agents of Change

Brink Agents of Change

Tajemství, lži a dvojití agenti. Nic a nikdo nemusí být tím, čím se zdá, od té doby, co Hnutí odporu a Bezpečnostní složky řeší příjezd záhadné lodi z..

114 Kč

Poslední zobrazené

Back to Bed

Back to Bed

Ve hře Back to Bed musíte dovést náměsíčníka Boba zpět do postele prostřednictvím jeho podvědomého ochránce Suboba, jehož úkolem je spáče chránit a vé..

123 Kč Cena bez DPH: 123 Kč

Platební možnosti

Imagem