• Back to the Future
Marty McFly a Doktor Brown se vrátili v novém příběhu Návratu do budoucnosti! Šest měsíců po událostech z třetího filmu se stroj času DeLorean záhadně obeví v Hill Valley – bez řidiče! Marty musí jít zpět v čase a získat pomoc od náctiletého Emmetta Browna, nebo se časoprostorové kontinuum navždy rozpadne!Epizoda 1: Je na časeEpizoda 2: Dostaňte Tannena!Epizoda 3: Občan BrownEpizoda 4: Dvojité viděníEpizoda 5: BEZČASU - Finále!Klíčové prvkySpeciální vystoupení Michaela J. Foxe!Christopher Lloyd a Claudia Wells se vrací k dabingu Doktora Browna a Jennifer ParkrovéSpolupráce s Bob Gale Film, autory filmové trilogie„První rodiny“ Návratu do budoucnosti! McFlyovi, Brownovi a samozřejmě Tannenovi – všichni hrají důležité role.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Back to the Future

  • 240 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 240

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Nosferatu The Wrath of Malachi

Nosferatu The Wrath of Malachi

Je mlhavý večer roku 1912. Pattersonovi, chudá, ale hrdá aristokratická rodina z Britské šlechty, a několik jejich nejbližších přátel přijíždějí na hr..

180 Kč

Ni no Kuni II Revenant Kingdom Season Pass

Ni no Kuni II Revenant Kingdom Season Pass

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom ve službě Steam.Zůstaň ve světe Ni no Kuni™ ještě o něco déle ..

518 Kč

Railway Empire

Railway Empire

Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu! Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé S..

634 Kč

AIM Racing

AIM Racing

A.I.M. Racing vás vítá na planetě Polygon-4, kde spolu soupeří smrtící vozítka ze vzdálené budoucnosti, svištící závratným tempem prašnou atmosférou p..

114 Kč

Poslední zobrazené

Back to the Future

Back to the Future

Marty McFly a Doktor Brown se vrátili v novém příběhu Návratu do budoucnosti! Šest měsíců po událostech z třetího filmu se stroj času DeLorean záhadně..

240 Kč Cena bez DPH: 240 Kč

Platební možnosti

Imagem