• Bad Rats Show
Bad Rats je logická hra založená na fyzice, ve které potkani připravují pomstu proti svým odvěkým nepřátelům - kočkám!Vyřešte hádanky ve 2D a 3D mapách plné fyzicky, objektů a speciálně vycvičených potkanů. Pomocí nového editoru map můžete stahovat, vytvářet a sdílet úplně nové úrovně od hráčů z celého světa.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bad Rats Show

  • 117 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 116

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse je hra ve které časem zpepšujete Váš level postavy, snažíte se, pomocí různých pastí, napálit Vaše kamarády, ale zároveň ne seb..

398 Kč

Reconquest

Reconquest

Reconquest je RTS strategie, kde se ujmete role velitele jedné ze dvou frakcí, která na zemi zůstala po 3. světové válce. Lidstvo bylo skoro vyhlazeno..

251 Kč

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

Jedna z nej bojových sérií Dead or Alive se vrací zpět v podobě tohoto pátého dílu, kde budete moci objevovat mnoho změn. Budete si moci užit nejtvrdš..

533 Kč

Gorky 17

Gorky 17

Gorky 17 je legendární akční hra, ve které se stanete vůdce tříčlenného týmu NATO, který se musí postarat o to, aby se nerozšířila nákaza groteskně de..

94 Kč

Poslední zobrazené

Bad Rats Show

Bad Rats Show

Bad Rats je logická hra založená na fyzice, ve které potkani připravují pomstu proti svým odvěkým nepřátelům - kočkám!Vyřešte hádanky ve 2D a 3D mapác..

117 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Platební možnosti

Imagem