• Bad Rats: the Rats Revenge
Bad Rats je logická hra založená na fyzice, kde krysy nakonec dostanou svou krvavou pomstu na své nové vězně: Kočky.Přijďte s kreativními řešeními pro každou hádanku s využitím fyziky, funkčních objektů a speciálně vyškolených krys. Vyzkoušejte různé způsoby, jak řešit každou hádanku, abyste ji dokončili rychleji nebo získali vyšší skóre. Vychutnejte si svůj úspěch, když se kočka setká s násilným zánikem v mnoha humorných cestách v rukou Bad Rats.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bad Rats: the Rats Revenge

  • 76 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 76

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Malwarebytes Anti-Malware Premium

Malwarebytes Anti-Malware Premium

Malwarebytes Anti-Malware je aplikace pro vyhledání a odstranění spyware, adware, trojských koní, rootkitů a dalších nebezpečných a škodlivých program..

982 Kč

Styx Shards of Darkness

Styx Shards of Darkness

Po kladném přijetí ze strany tisku i hráčů se gobliní zabiják Styx vrací v nové plíživé hře Styx: Shards of Darkness s větším rozpočtem, lepšími nápad..

213 Kč

Life is Strange Before the Storm

Life is Strange Before the Storm

. Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16let..

213 Kč

Galactic Civilizations 3

Galactic Civilizations 3

Galactic Civilizations III je vesmírná strategie, která je zároveň posledním rozšířením jedné z nejlépe hodnocených strategií všech dob. Tato hra hráč..

140 Kč

Poslední zobrazené

Bad Rats: the Rats Revenge

Bad Rats: the Rats Revenge

Bad Rats je logická hra založená na fyzice, kde krysy nakonec dostanou svou krvavou pomstu na své nové vězně: Kočky.Přijďte s kreativními řešeními pro..

76 Kč Cena bez DPH: 76 Kč

Platební možnosti

Imagem