• Badland GOTY
S hrou BADLAND: Game of the Year Edition dostáváte nebývalou příležitost prožít mnohokrát oceněnou akční adventuru. Staví na dechberoucí, atmosférické, ručně malované grafice originální hry BADLAND, má vylepšené vizuální efekty ve Full-HD i vyšší rozlišení, zcela předělané ovládání, nabízí přes 15 hodin kampaně.Obsahuje základní hru, soundtrack a digitální art book!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Badland GOTY

  • 157 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 157

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dreamscapes Nightmares Heir Premium Edition

Dreamscapes Nightmares Heir Premium Edition

Sandman se vrací, aby se pomstil. Tentokrát je jeho obětí Tim, manžel Laury. Dokážeš ho zachránit před noční můrou?Laura už netrpí kvůli noční můře. A..

201 Kč

Assault Squad 2 Men of War Origins

Assault Squad 2 Men of War Origins

1C Company a Digitalmindsoft uvádějí Men of War: Origins, edici k 10. výročí původní hry Men of War. Od doby, kdy jsme před deseti lety začali pracova..

398 Kč

Microsoft Xbox live Dárková karta 800 kč

Microsoft Xbox live Dárková karta 800 kč

Vybíráte dokonalý dárek? Už jste ho našli. Darujte přátelům nebo rodině dárkovou kartu pro Xbox. Mohou si za ni koupit hry, aplikace nebo něco jiného ..

890 Kč

Through the Woods

Through the Woods

Through the Woods je skandinávský dobrodružný horor z pohledu třetí osoby, který probíhá v lese na západním pobřeží Norska. Je to příběh matky a jejíh..

185 Kč

Poslední zobrazené

Badland GOTY

Badland GOTY

S hrou BADLAND: Game of the Year Edition dostáváte nebývalou příležitost prožít mnohokrát oceněnou akční adventuru. Staví na dechberoucí, atmosférické..

157 Kč Cena bez DPH: 157 Kč

Platební možnosti

Imagem