• Baja Edge of Control HD
Baja: Edge of Control HD je pečlivě remasterovaná verze původní off-roadové závodní hry z roku 2008 na Xbox 360 a PlayStation 3. Tato skutečně jedinečná hra obsahuje přes 1000 mil toho nejdrsnějšího terénu, který může Matka příroda nabídnout, včetně těch nejpříkřejších hor, nejhustšího bahna a nejhlubších kaňonů, jaké lidstvo zná. Pouze HD verze obsahuje mnohem propracovanější a detailnější grafiku, která běží na super vysokém počtu snímků za sekundu, a to až v rozlišení 4K. Díky bezpočtu vozidel v osmi třídách, včetně Trophy Trucks, 4x4 a buggin, obsahuje hra Baja: Edge of Control HD kompletní škálu vylepšitelných možností pro stovky autentických součástí, které mají vliv na výkon každého vozidla. Hráči prověří schopnosti svých off-roadových strojů v téměř vertikálních výzvách Hill Climb, v těsných závodech Open Class, v závodech na okruhu a v té nejvyšší off-roadové vytrvalostní výzvě Baja! Baja: Edge of Control HD obsahuje přes 100 tratí napříč všemi možnými terény v závodech, které mohou trvat až čtyři hodiny. Fyzika herních vozidel představuje bezprecedentní ovládání jako ze života a podporuje systém správy, který hráčům umožní sledovat a opravovat realistické poškození vozidel – nárazníky odlétávají, pneumatiky praskají, tlumiče se zatěžují a motory se přehřívají. Vlastnosti hry: Hra pro 4 hráče na rozdělené obrazovce a onlineVýběr z více než 160 vozidelSledujte a opravujte poškození vozidel pomocí týmů s tahači a vrtulníky. Revoluční fyzika vozidel reaguje na každý hrbol a vyjeté koleje 200 autentických součástí vozidel, které vám pomůžou vyladit výkon svého off-roadového strojePřes 100 tahačů, devět otevřených světů a 1000 mil krajiny, ve které můžete dojet až na obzorSpousta různých soutěží včetně Hill Climb, Baja Endurance Races, Circuit Track Races a dalšíchVolná hratelnost: jeďte, jak daleko chcete, a hledejte skryté stopy, skoky a další off-roadové šílenstvíVlastnosti HDHra vás víc vtáhne díky různým grafickým vylepšením včetně lepších textur, vyššího počtu snímků a vyšších detailůAutentičtější závodění díky vylepšeným renderovacím technikám pro efekty stínů, nasvícení a prachuPřístupnější hratelnost díky vylepšenému ovládání, uživatelskému rozhraní a snazšímu startu kariéry

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Baja Edge of Control HD

  • 454 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 454

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Raging Justice

Raging Justice

Raging Justice je klasická beat 'em up hra epických proporcí, táhnoucí divoké kouzlo žánru kopat a křičet do 21. století!Město je v chaosu! Kriminalit..

213 Kč

StarDrive 2 Sector Zero

StarDrive 2 Sector Zero

Sector Zero nyní nabízí několik nových způsobů, jak vyhrát hru, včetně technologického vítězství, vítězství založeného na příběhu a vítězství podle sk..

262 Kč

Glacier 3 The Meltdown

Glacier 3 The Meltdown

Od té doby, co tisk objevil největší tajemství multimiliardáře Boba Slayera, má přihlášek do jeho smrtícího, šíleného závodu víc než kdy dřív. Do závo..

93 Kč

Rage Runner

Rage Runner

V Rage Runner pilotujete vesmírnou loď skrz tunely a při letu se vyhýbáte překážkám. V závodě s časem budete opatrně poklepávat na přídavné spalování,..

168 Kč

Poslední zobrazené

Baja Edge of Control HD

Baja Edge of Control HD

Baja: Edge of Control HD je pečlivě remasterovaná verze původní off-roadové závodní hry z roku 2008 na Xbox 360 a P..

454 Kč Cena bez DPH: 454 Kč

Platební možnosti

Imagem