• Barrow Hill The Dark Path
Uběhlo již deset let od incidentu Barrow Hill, strašného, ​​nevyřešeného tajemství, kde několik lidí ztratilo život uvnitř kopce. Nikdo neví, co se opravdu stalo, kromě tebe. Má to něco do činění se starodávnými stojícími kameny, starým druidským kruhem. Postavili ho pohané, před tisíci lety, pro účely, které můžeme jen odhadnout. Do teď. Je to podzimní rovnodennost, kdy den a noc jsou stejně dlouhé, přesně jako před deseti lety. Vrátil jste se na místo činu, hledáte odpovědi. Mohla by se taková událost opakovat? Jaké zkoušky a nabídky čekají? Jakmile opustíte auto a vstoupíte do temného světa starého lesa, přemýšlít, zda hledáte pravdu, nebo jste sledovali Temnou cestu. Klíčové vlastnosti hry: Sequel ke hře Barrow Hill – Curse of the Ancient Circle. Klasická point and klick adventura Prozkoumejte lesy, stojící kameny a opuštěné budovy Barrow Hill Strašidelný soundtrack Vyřešte nesčetné množství hádanek a hádanek. Vyhledejte ztracené poklady z doby bronzové.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Barrow Hill The Dark Path

  • 353 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 353

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Microsoft Xbox live Dárková karta 1500 kč

Microsoft Xbox live Dárková karta 1500 kč

Vybíráte dokonalý dárek? Už jste ho našli. Darujte přátelům nebo rodině dárkovou kartu pro Xbox. Mohou si za ni koupit hry, aplikace nebo něco jiného ..

1 644 Kč

Alien Breed Trilogy

Alien Breed Trilogy

Zahrajte si ultimátní vědeckou fantastickou akci v Alien Breed™ Trilogy: tři střílečky arkádového ražení v jedné fantastické kolekci poprvé pohromadě...

122 Kč

RoboWars

RoboWars

V této nové tower defense hře - RoboWars - budete bojovat proti jednotkám droidů o vaši svobodu a čest. Veďte armádu frakce Solar Union a ochraňte mír..

375 Kč

Yrminsul

Yrminsul

YRMINSUL je strategická tower defense ve vesmíru, kde přebíráte síly všeho zlého… Nastal čas natřít to silám dobra!Přednosti: +30 unikátních úrovní+30..

245 Kč

Poslední zobrazené

Barrow Hill The Dark Path

Barrow Hill The Dark Path

Uběhlo již deset let od incidentu Barrow Hill, strašného, ​​nevyřešeného tajemství, kde několik lidí ztratilo život uvnitř kopce. Nikdo neví, co se op..

353 Kč Cena bez DPH: 353 Kč

Platební možnosti

Imagem