• Basketball Pro Management 2014
Basketball Pro Management 2014 je perfektní kombinací mezi manažerem a simulací. Staňte se trenérem vašeho oblíbeného týmu a doveďte ho na vrchol správou spousty různých parametrů každý den: soupisek, tréninků, financí, členů týmu, taktik, hledání nových talentů atd.Hlavní vlastnosti: 35 šampionátů, včetně 5 ženských šampionátů a amerických univerzit (330 týmů), neuvěřitelných 10 000 hráčů.Sestavte si vlastní tým!Vytvořte si vlastní herní systém (pozice i akce jednotlivých hráčů v naplánovaných útocích).Najímejte hráče (nezávislí agenti, zápůjčky, nákupy i výměny).Zajistěte odborníky pro zázemí týmu.Hledejte nové talenty.Dosahujte cíle v jednotlivých sezónách (a nenechte se vyhodit).Spravujte stadion (ceny místenek, údržbu, rozšiřování).Organizujte tréninky.Plánujte taktiky.Zápasy se odehrávají v reálném čase, přičemž hráč může přímo ovlivnit hru:Může změnit taktiku nebo provést střídání kdykoliv během zápasu.Umělá inteligence reaguje na vaše požadavky okamžitě.2D simulace zápasů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Basketball Pro Management 2014

  • 299 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 299

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Overkills The Walking Dead

Overkills The Walking Dead

OVERKILL’s the Walking Dead je kooperativní střílečka z pohledu první osoby pro čtyři hráče, kteří bojují proti mrtvým i živým. V prostředí světa The ..

1 144 Kč

Worms Reloaded Time Attack Pack

Worms Reloaded Time Attack Pack

Worms™ Reloaded balíček „Time Attack“ obsahuje 20 nových závodních misí pro single-player, které vám rozbuší srdce a otestují vaše dovednosti s lanem ..

136 Kč

Manual Samuel Official Soundtrack

Manual Samuel Official Soundtrack

Vyžaduje základní verzi hry  Manual Samuel  pro platformu Steam.  Manual Samuel Official Soundtrack – skladatel: Sondre Jensen Sam Sam Sam The black ..

114 Kč

Speed Kills

Speed Kills

Akční závody, to je to, o čem Speed Kills jsou! Tradiční, izometrické, jedoucí na Unreal Engine. Hráči soupeří v rozličných šampionátech od ilegálních..

288 Kč

Poslední zobrazené

Basketball Pro Management 2014

Basketball Pro Management 2014

Basketball Pro Management 2014 je perfektní kombinací mezi manažerem a simulací. Staňte se trenérem vašeho oblíbeného týmu a doveďte ho na vrchol sprá..

299 Kč Cena bez DPH: 299 Kč

Platební možnosti

Imagem