• Battleplan American Civil War
Battleplan: American Civil War je vzručující kombinace real-time a tahové strategie vyděná shora. Ujměte se velení armády Konfederace nebo Unie a zúčastněte se 10 nejznámějších bitev Americké občanské války.Zažijte napětí a uspokojení z plánování strategií, sledování průběhu realizace vašich plánů, jejich úprav a dosažení vítězství nad protivníkem, který je schopný vás překvapit jeho vlastními neortodoxními plány.Battleplan: American Civil War nabízí čistý strategický záčitek díky tomu, že se zaměřuje jen na správu bitev - musíte se starat jen o to, kam je nejlepší poslat vaše jednotky a jak je nejlépe zásobovat.Krátké, náročné bitvy jsou ideální pro krácení dlouhé chvíle na cestách, protože každá může zabrat jen 10 minut hraní.Naučte se ovládat vaše armády, myslete strategicky a provádějte komplexní útoky proti úskočnému nepříteli a přitom se vypořádejte se stále se měnící situací na bojišti.Hrajte za Unii nebo Konfederaci.Kampaň nebo jednotlivé bitvy.Tři stupně obtížnosti.Historicky věrná simulace obřích bitev na úrovni celých divizí a brigád.Mějte na paměti počasí a posily.Náhodné posily a režim No Pause (bez pauzy) pro ještě větší výzvu.Unikátní automatické bitevní mechaniky a mechaniky vysokého stupně velení.Spravujte zpravodaje a komunikační cesty.Historicky přesné osobnosti velitelů.Budujte pontony a zákopy.Správa munice a zásob.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battleplan American Civil War

  • 288 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 288

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tiny Troopers

Tiny Troopers

Tiny Troopers jsou zpátky a lepší než kdy jindy! Vyzbrojení v nových uniformách a s nejmodernějším vojenským vybavením, je těžké je zadržet, aby se ne..

136 Kč

Monkey Island 2 Special Edition LeChucks Revenge

Monkey Island 2 Special Edition LeChucks Revenge

Yo-ho-ho!Pirát Guybrush Threepwood a nyní zombie pirát Le Chuck se vrací v jedné z nejlépe hodnocených adventur od společnosti LucasArts.LeChuck's Rev..

213 Kč

Overkills The Walking Dead

Overkills The Walking Dead

OVERKILL’s the Walking Dead je kooperativní střílečka z pohledu první osoby pro čtyři hráče, kteří bojují proti mrtvým i živým. V prostředí světa The ..

1 144 Kč

Perimeter Emperors Testament

Perimeter Emperors Testament

V blízké budoucnosti dojde k novému Stěhování národů, zbytky lidské civilizace musí opustit umírající Zemi a vydat se na cestu do Psychosféry. Ti, kte..

136 Kč

Poslední zobrazené

Battleplan American Civil War

Battleplan American Civil War

Battleplan: American Civil War je vzručující kombinace real-time a tahové strategie vyděná shora. Ujměte se velení armády Konfederace nebo Unie a zúča..

288 Kč Cena bez DPH: 288 Kč

Platební možnosti

Imagem