• Battlestar Galactica Deadlock
Cyloni se vzbouřili!Čtyři roky války a přemrštěná cena, zaplacená v lidských životech, nestačily, aby skončila bezvýchodná situace. Kolonisté dosud odrazili všechny ofenzívy Cylonů, ale nebylo dosaženo žádné rozhodující vítězství.Patová situace byla náhle prolomena nečekaným útokem Cylonů a brutální anihilací Vrchního velení koloniální flotily na Piconu. Osud lidstva nyní spočívá na bedrech  kontradmirála Lucindy Cain.Lucinda Cain vymyslela tajný, mazaný plán, který může navždy změnit osud války…BATTLESTAR GALACTICA Deadlock™ tě vrhne do samotného středu První války Cylonů, abys válčil v epických bitvách ve 3D, které ověří tvé taktické dovednosti.Převezmi kontrolu nad Koloniální flotilou z můstku mobilních doků, Daidalosu, a osvoboď  Dvanáct kolonií od nebezpečí ze strany Cylonů. Buduj své flotily, zajisti spojenectví  Quorum a připrav se na intenzivní pikle během tohoto heroického konfliktu.Vel Koloniální flotileProjektuj a stavěj flotily silných, velkých, válečných lodí. Verbuj důstojníky, abys mohl chránit Dvanáct Kolonií. Od korvety Manticore po ohromnou válečnou Hvězdu třídy Jupiter ti nebude chybět palebná síla.Legendární jménaPokračuj v odkazu série Battlestar Galactica™ díky novým postavám a známým tvářím v původním příběhu, který probíhá během první války Cylonů. Posílej eskadry Vipers a výzvědné Raptors a vstup do Galaktiky, abys ovládl bitevní pole. Dojmy charakteristické pro sérii Battlestar Galactica™ čekají.Taktické bitvy ve 3DIntenzivní taktické střety v kosmu v plném 3D – vydávej rozkazy své flotile velkých lodí a pozoruj v pěkném prostředí výbušné efekty v reálném čase, který lze zastavit.Politika v konferenční místnostiZ můstku doků Daidalos budeš velet celé Koloniální flotile. Organizuj své síly a projdi s nimi přes čtyřnásobnou sluneční soustavu Cyrannu. Zajisti bezpečí Koloniím a garantuj jednotu Kvóru Dvanácti, aby se spojenectví nerozpadlo a vedlo k zahájení nové éry nadvlády Cylonu.Cylonské nebezpečíPřiprav se na to, že budeš čelit bezohledným soupeřům. Braň se před eskadrami  cylonských Nájezdníků a salvami raket z Battlestar. Důvěřuj svým námořníkům během bojů s abordážovými jednotkami Centurionů, zatímco tvoje firewally zpomalí hakerské útoky elektronických bojovníků Wardriver. Odblokovávej schémata nových lodí, munice a eskader, abys pomohl porazit neúnavného protivníka.Spoj sílyZažij multiplayerový režim Battlestar jako nikdy dosud! Přelsti protivníka v zuřivých střetech flotil jeden proti jednomu.Znovu se podívej na své bitvyPodívej se na střety z perspektivy kina díky opakováním AutoCam a potom je hoď na  YouTube pomocí našeho nástroje ve hře!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlestar Galactica Deadlock

  • 589 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 589

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Stalingrad

Stalingrad

Stalingrad je realtime strategie, která umísťuje své hráče do samotného středu nejdramatičtějších událostí II. světové války a představuje hlavní udál..

168 Kč

Sailaway The Sailing Simulator

Sailaway The Sailing Simulator

Také jste snívali o plavbě podél vašeho oblíbeného pobřeží nebo mezi tropickými ostrovy jižního Pacifiku? Možná dáváte přednost výzvě plavby po jižníc..

449 Kč

Men of War Assault Squad 2 Deluxe Edition Upgrade

Men of War Assault Squad 2 Deluxe Edition Upgrade

Rozšíření pro Men of War: Assault Squad 2 Deluxe. Deluxe Edition obsahuje: označení pětihvězdičkového generála v hlavním menuunikátní ocenění pětihvěz..

212 Kč

iO (Steam)

iO (Steam)

Io abstraktní plošinovka s fyzikou. Jako hráč, budete ovládat míč na mnoha łamigłówkowych krocích, kde je fyzika vás povede k cíli; oslovit koncové bo..

223 Kč

Poslední zobrazené

Battlestar Galactica Deadlock

Battlestar Galactica Deadlock

Cyloni se vzbouřili!Čtyři roky války a přemrštěná cena, zaplacená v lidských životech, nestačily, aby skončila bezvýchodná situace. Kolonisté dosud od..

589 Kč Cena bez DPH: 589 Kč

Platební možnosti

Imagem