• BattleTech
Píše se rok 3025 a v galaxii probíhá Věčná válka. Nástroji války jsou především obří bitevní obleky zvané BattleMechs. Ujměte se velení vlastního bojového obleku a vyrazte do boje v této brutální občanské válce. Vylepšujte vesmírnou základnu, podepisujte smlouvy s žoldáky a porazte nepřátele na rozmanitých bojištích. Vylepšujte a modifikujte své bitevní roboty. Najímejte a spravujte žoldáckou armádu. Hrajte proti lidským soupeřům v PvP módech, nebo trénujte proti počítači.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BattleTech

  • 707 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 706

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Chaos Domain

Chaos Domain

Chaos Domain je hra o střílení zlých lidí do obličeje.Kromě toho je to také akční plošinovka postavená na Unreal Engine. Byla velmi ovlivněna hrami z ..

76 Kč

THE KING OF FIGHTERS XIII STEAM EDITION

THE KING OF FIGHTERS XIII STEAM EDITION

THE KING OF FIGHTERS XIII, vlajková 2D bojovka studia SNK PLAYMORE se vrací v nejúplnější verzi!Mnoho exkluzivních vlastností pro konzolovou verzi hry..

506 Kč

Quake Champions Champions Pack

Quake Champions Champions Pack

Tento balíček, který je k dispozici na omezenou dobu, obsahuje kompletní seznam současných a budoucích šampionů, tři relikvie, exkluzivní skin Ranger ..

1 115 Kč

Middle-earth Shadow of War Silver Edition

Middle-earth Shadow of War Silver Edition

Balení obsahuje:Hru Middle-earth: Shadow of WarStříbrný válečný boxDvě rozšíření Nemesis (Slaughter Tribe a Outlaw Tribe)Middle-Earth: Shadow of War p..

679 Kč

Poslední zobrazené

BattleTech

BattleTech

Píše se rok 3025 a v galaxii probíhá Věčná válka. Nástroji války jsou především obří bitevní obleky zvané BattleMechs. Ujměte se velení vlastního bojo..

707 Kč Cena bez DPH: 707 Kč

Platební možnosti

Imagem