• Bayonetta
Od Platinum Games přichází jedna z nejvíce uznávaných postav akčních her všech dob na PC - Bayonetta. Je poslední přeživší ze starodávného čarodějnického klanu, který udržoval rovnováhu ve světě. Bayonetta se objevuje a ožívá po 500 letech, což vyvolává řetězec událostí s kataklyzmickými následky. Vtažena přímo do boje, pouze s jednou stopou o své minulosti. Musí odhalit pravdu a bojovat za osud celého světa!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Bayonetta

  • 522 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 521

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Stalingrad

Stalingrad

Stalingrad je realtime strategie, která umísťuje své hráče do samotného středu nejdramatičtějších událostí II. světové války a představuje hlavní udál..

168 Kč

Hostile Waters Antaeus Rising

Hostile Waters Antaeus Rising

V roce 2032 zná Země jen mír, ale bude donucena se umění války znovu naučit. 20 let uběhlo od doby, kdy populace Země zničila prakticky všechno v posl..

118 Kč

Into the Stars

Into the Stars

Byli jsme pod útokem 10 let. Každých 6 měsíců dorazí Skorn, který se pokouší zničit naši planetu, a teď nás zůstává jen málo na to bránit to, co zbylo..

462 Kč

Stellaris Distant Stars

Stellaris Distant Stars

Prozkoumejte dosud nepoznané!Distant Stars je novým příběhovým balíčkem, který se zaměřuje na objevy, kde si hráči odkryjí nové anomálie a děje a setk..

264 Kč

Poslední zobrazené

Bayonetta

Bayonetta

Od Platinum Games přichází jedna z nejvíce uznávaných postav akčních her všech dob na PC - Bayonetta. Je poslední přeživší ze starodávného čarodějnick..

522 Kč Cena bez DPH: 522 Kč

Platební možnosti

Imagem