• Beholder Blissful Sleep
Vítej zpátky v ponuré dystopické budoucnosti hry Beholder, ve které se obyčejní lidé pokoušejí přežít pod tíhou nařízení železné ruky Vlády!Zachovává totalitární atmosféru originální hry, doplněk Beholder DLC: Blissful Sleep vrací hráče zpět v čase, aby vyprávěl příběh toho, co se stalo v Krushvice 6, než Ministerstvo Představování ustanovilo Carla donášejícím domovníkem. Asi si vzpomeneš, jak byl  Hector, předchozí domovník, zbit a odveden, ale věci nejsou vždy tím, čím se zdají být…Doplněk zavádí několik podrobných, komplikovanějších životopisů postav a šokujících dějových zvratů, všechny se dějí v témže bytovém domě jako původní příběh. Tamější právo je stejně utiskující jako vždy, rozvrací životy lidí a zanechává je sklíčené a hledající spásu. Hráč dále pokračuje v činnostech pod nekompromisní autoritativní vládou a podstupuje morální volby, které ho zavedou k jednomu z několika zakončení příběhu.Filozofická narace hry Beholder, inspirovaná zlomovým románem George Orwella 1984, odhaluje problematiku společenských a morálních hodnot. Pokud získáš moc ničit soukromí, budeš následovat rozkazy svých nadřízených? Možná taky se budeš chovat k těm, které máš špehovat, tak, jak zasloužili? Když už o tom mluvíme, kdo by měl rozhodovat o tom, co si jiní zaslouží? A co když dva různí lidé zasluhují zachránit, ale jeden musí zmizet? Koho si vybereš?Vrať se do Krushvice 6 a dobře služ Státu a Moudrému Vůdci!Charakteristika hry:Hodiny fascinující rozehrávkyVzrušující nové postavy a scénářeMnoho zakončení vedoucích k originální hřeAtraktivní totalitární atmosféraKomplikované morální volbyPro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Beholder ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beholder Blissful Sleep

  • 92 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 92

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Settlers History Collection

The Settlers History Collection

Oslavte 25-té výročí Settlers série se všemi hrami v History Collection. Kolekce obsahuje: The Settlers (1993) History Edition The Settlers II - Veni..

959 Kč

Realms of the Haunting

Realms of the Haunting

Existuje místo, vytvořené na samém počátku věků a chráněné Sedmi zámky, kde se proplétají myšlenky a fyzično. Střed veškeré existence, vyrovnávací síl..

75 Kč

Into the Stars

Into the Stars

Byli jsme pod útokem 10 let. Každých 6 měsíců dorazí Skorn, který se pokouší zničit naši planetu, a teď nás zůstává jen málo na to bránit to, co zbylo..

462 Kč

Woolfe The Red Hood Diaries

Woolfe The Red Hood Diaries

Woolfe - The Red Hood Diaries je pohádka, spíše filmového zpracování, ve které je představena pomstychtivá Červená Karkulka. Vychutnejte si překvapivý..

88 Kč

Poslední zobrazené

Beholder Blissful Sleep

Beholder Blissful Sleep

Vítej zpátky v ponuré dystopické budoucnosti hry Beholder, ve které se obyčejní lidé pokoušejí přežít pod tíhou nařízení železné ruky Vlády!Zachovává ..

92 Kč Cena bez DPH: 92 Kč

Platební možnosti

Imagem