• Beholder
Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří za minulého režimu donášeli na lidi ze svého okolí, na sousedy či dokonce na kamarády. Co přesně dělili a jak dokázali lidem znepříjemňovat život či ho dokonce zničit. Byli to profesionální udavači, kteří se neštítili ničeho.Přesně takové prostředí nabízí hra Beholder. Budete se muset vžít do role profesionálního práskače v panelovém domě, ale není to vše tak černobílé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Hráč bude mít možnost být opravdovým zloduchem, který se neštítí ničeho a bude systematicky ničit obyvatele paneláku. Budete moci nejen udávat, ale také z lidí tahat protistátní informace, nebo bude falšovat důkazy či dokonce podstrkávat falešné důkazy (např. zakázané knihy atd.). Když se natolik dokážete spřátelit s obyvateli paneláku, tak budete moci od lidí žádat pomoc, jako jsou potřebné doklady o výjezdu do zahraniční a poté je za jejich pomoc nechat zavřít.Jak se zachováte je jen na Vás!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Beholder

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Aurion Legacy of the Kori-Odan

Jak spojit 2D fantasy žánr s africkými kořeny? Tak třeba ve formě hry Aurion: Legacy of the Kori-Odan. V té se stanete chrabrým princem Enzem, který c..

95 Kč

Lost Sphear

Lost Sphear

Další evoluce v novém zlatém věku JRPG přichází s hrou Lost Sphear, hra přináší nový pohled na klasický herní styl RPG. Mladý muž je tragicky postižen..

449 Kč

Worms Ultimate Mayhem Deluxe Edition

Worms Ultimate Mayhem Deluxe Edition

Worms™ Ultimate Mayhem - Deluxe Edition obsahuje: Hru Worms™ Ultimate Mayhem;Customization Pack DLC;Multi-player Pack DLC;Singe Player Pack DLC.Worms™..

353 Kč

Passpartout The Starving Artist

Passpartout The Starving Artist

Dokonce i Vy se můžete stát skvělým umělcem! Záleží na subjektivitě, když se pokoušíte prodat své umění hrubým zákazníkům, abyste pokročili v této zma..

251 Kč

Poslední zobrazené

Beholder

Beholder

Přemýšleli jste někdy o lidech, kteří za minulého režimu donášeli na lidi ze svého okolí, na s..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem