• BERSERK and the Band of the Hawk
Prosekejte se hordami nepřátel v temné a strach nahánějící atmosféře světa "Berserk"! Využívejte dosud nevýdaných herních prvků a kombinací, které Vám pomohou k přemožení stovek nepřátel.S doplňkem "Golden Age Arc" se nyní můžete stát legendárním Gutsem a dopomoci mu při jeho dobrodružství po pomstě.Kromě hlavního hrdiny příběhu Gutse máte možnost výběru hrát za některou z mnoha postav ze všech různých částí příběhu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BERSERK and the Band of the Hawk

  • 1 205 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 1205

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

Jedna z nej bojových sérií Dead or Alive se vrací zpět v podobě tohoto pátého dílu, kde budete moci objevovat mnoho změn. Budete si moci užit nejtvrdš..

533 Kč

Planet Nomads

Planet Nomads

Planet Nomads přinese příběh vesmírného badatele, který ztroskotal na neznámé planetě a k dispozici má pouze základní nástroje. Vydáte se prozkoumávat..

623 Kč

The Long Journey Home

The Long Journey Home

V The Long Journey Home se hráči chopí korábu, který má za úkol vyzkoušet experimentální pohonnou jednotku. Jenže se ocitnete se svou posádkou jinde, ..

168 Kč

Minimal

Minimal

Minimal je jedinečná logická hra s jednoduchým ovládáním a návykovou hratelností. Neexistuje žádný příběh, žádný zmatek ani shon – vše je jednoduché, ..

117 Kč

Poslední zobrazené

BERSERK and the Band of the Hawk

BERSERK and the Band of the Hawk

Prosekejte se hordami nepřátel v temné a strach nahánějící atmosféře světa "Berserk"! Využívejte dosud nevýdaných herních prvků a kombinací, které Vám..

1 205 Kč Cena bez DPH: 1 205 Kč

Platební možnosti

Imagem